Są jednocześnie efektowne i skromne!

Marta Cieplak 6 marca 2019 16:30

Przy pokazie jesienno-zimowej, ostatniej autorstwa Lagerfelda, kolekcji Chanel jak zawsze pracowała Lucia Picca, dyrektor kreatywna makijażu i Sam McKnight, słynny stylista fryzur, który od lat tworzy uczesania na pokazy marki. W tym roku nie było misternych upięć, tapirów ani opasek. Pierwsze skrzypce grały po prostu piękne, zdrowe i lśniące włosy zebrane z tyłu głowy efektownymi spinkami z pereł, kryształków i wstążek. To detale, ale jakże zachwycające. W naszej galerii zobaczysz te najważniejsze! 

1/5
Copyright @
1/5

Spinka z kryształkami w kształcie śnieżynki to nawiązanie do motywu przewodniego całego pokazu – alpejskiej wioski i stylu apres-ski.

2/5
Copyright @
2/5

Kamelia to ukochany kwiat Coco Chanel, więc nie mogło go zabraknąć także... we włosach. Spinki z tym motywem pojawiły się w kolorze białym i czerwonym.

3/5
Chanel fryzury jesień/zima 2019
Copyright @Instagram@sammcknight1
3/5

Klasyczne kokardy ze wstążek są świetną propozycją nawet do biura. Nie trzeba wspominać, że ich wierną fanką jest Kate Middleton.

4/5
Chanel fryzury jesień/zima 2019
Copyright @Instagram@sammcknight1
4/5

Ta spinka z drobniutkich pereł już wzbudza pożądanie u wszystkich fashionistek. Jesteśmy przekonani, że najszybciej zniknie z butików marki!

5/5
Chanel fryzury jesień/zima 2019
Copyright @Instagram@sammcknight1
5/5

A na koniec mniej eleganckie, ale nie mniej wdzięczne, wsuwki z elementami nawiązującymi do zimy. Jak widać, nie tylko dla małych dziewczynek!

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.