Są jednocześnie efektowne i skromne!

Marta Cieplak 6 marca 2019 16:30

Przy pokazie jesienno-zimowej, ostatniej autorstwa Lagerfelda, kolekcji Chanel jak zawsze pracowała Lucia Picca, dyrektor kreatywna makijażu i Sam McKnight, słynny stylista fryzur, który od lat tworzy uczesania na pokazy marki. W tym roku nie było misternych upięć, tapirów ani opasek. Pierwsze skrzypce grały po prostu piękne, zdrowe i lśniące włosy zebrane z tyłu głowy efektownymi spinkami z pereł, kryształków i wstążek. To detale, ale jakże zachwycające. W naszej galerii zobaczysz te najważniejsze! 

1/5
Copyright @
1/5

Spinka z kryształkami w kształcie śnieżynki to nawiązanie do motywu przewodniego całego pokazu – alpejskiej wioski i stylu apres-ski.

2/5
Copyright @
2/5

Kamelia to ukochany kwiat Coco Chanel, więc nie mogło go zabraknąć także... we włosach. Spinki z tym motywem pojawiły się w kolorze białym i czerwonym.

3/5
Chanel fryzury jesień/zima 2019
Copyright @Instagram@sammcknight1
3/5

Klasyczne kokardy ze wstążek są świetną propozycją nawet do biura. Nie trzeba wspominać, że ich wierną fanką jest Kate Middleton.

4/5
Chanel fryzury jesień/zima 2019
Copyright @Instagram@sammcknight1
4/5

Ta spinka z drobniutkich pereł już wzbudza pożądanie u wszystkich fashionistek. Jesteśmy przekonani, że najszybciej zniknie z butików marki!

5/5
Chanel fryzury jesień/zima 2019
Copyright @Instagram@sammcknight1
5/5

A na koniec mniej eleganckie, ale nie mniej wdzięczne, wsuwki z elementami nawiązującymi do zimy. Jak widać, nie tylko dla małych dziewczynek!

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.