Marta Żmuda Trzebiatowska NOWA, Orły 2020
Fot. East News
Orły 2020

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska olśniewa na gali Orły 2020!

Gwiazda wybrała suknię, która podkreśliła ciążowe krągłości…

Barbara Łubko 2 marca 2020 19:58
Marta Żmuda Trzebiatowska NOWA, Orły 2020
Fot. East News

Aktorka została nominowana do nagrody Orły 2020 za rolę w filmie „Mowa ptaków”. To dla gwiazdy gorący czas nie tylko zawodowo - Marta Żmuda Trzebiatowska spodziewa się dziecka! 

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2020

Gwiazda pojawiła się na czerwonym dywanie we wspaniałej sukni w kolorze pudrowego różu. Trzeba przyznać, że ciąża służy aktorce - pozując do zdjęć wyglądała wspaniale. Zachwyciła nie tylko kreacją z delikatnego materiału z falbanami i głębokim dekoltem, ale też fryzurą w stylu lat 30. i delikatnym makijażem. 

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2020
Fot. East News

Aktorka chyba nie myśli na razie o urlopie - widać, że promienieje w ciąży. Gra w serialu TVP, "Blondynka", a na czerwonym dywanie nie odstępują jej fotoreporterzy. Na gali rozdania Telekamer 2020 zaprezentowała się w biało-czarnej kreacji w stylu lat 80. 

Równie wspaniale wyglądała, kiedy odbierała nominację do Orłów 2020. Za jej look odpowiedzialna jest uznana stylistka Alicja Werniewicz. Czarna satynowa sukienka  i skórzana marynarka, w której się pojawiła zrobiła furorę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mummy’s out @atelierstylissimo @da_midays @doktormakeup @alicja_werniewicz #thx #konferencja #pnforły

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Gwiazda nie opowiada o swoim życiu prywatnym. We wrześniu 2015 roku wyszła za mąż za aktora, Kamila Kulę, a w 2017 roku urodził im się syn, Bruno. Niedługo nie będzie już jedynakiem! Czy Marta Żmuda urodzi syna czy córeczkę? Może niedługo się dowiemy! Póki co możemy podziwiać przyszłych rodziców na gali Orły 2020 - para Marta i Kamil Kula pojawili się na imprezie w Teatrze Polskim. 

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2020
Fot. AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2020
Fot. East News

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.