Marta Żmuda Trzebiatowska NOWA, Orły 2020
Fot. East News
Orły 2020

Ciężarna Marta Żmuda Trzebiatowska olśniewa na gali Orły 2020!

Gwiazda wybrała suknię, która podkreśliła ciążowe krągłości…

Barbara Łubko 2 marca 2020 19:58
Marta Żmuda Trzebiatowska NOWA, Orły 2020
Fot. East News

Aktorka została nominowana do nagrody Orły 2020 za rolę w filmie „Mowa ptaków”. To dla gwiazdy gorący czas nie tylko zawodowo - Marta Żmuda Trzebiatowska spodziewa się dziecka! 

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2020

Gwiazda pojawiła się na czerwonym dywanie we wspaniałej sukni w kolorze pudrowego różu. Trzeba przyznać, że ciąża służy aktorce - pozując do zdjęć wyglądała wspaniale. Zachwyciła nie tylko kreacją z delikatnego materiału z falbanami i głębokim dekoltem, ale też fryzurą w stylu lat 30. i delikatnym makijażem. 

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2020
Fot. East News

Aktorka chyba nie myśli na razie o urlopie - widać, że promienieje w ciąży. Gra w serialu TVP, "Blondynka", a na czerwonym dywanie nie odstępują jej fotoreporterzy. Na gali rozdania Telekamer 2020 zaprezentowała się w biało-czarnej kreacji w stylu lat 80. 

Równie wspaniale wyglądała, kiedy odbierała nominację do Orłów 2020. Za jej look odpowiedzialna jest uznana stylistka Alicja Werniewicz. Czarna satynowa sukienka  i skórzana marynarka, w której się pojawiła zrobiła furorę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Mummy’s out @atelierstylissimo @da_midays @doktormakeup @alicja_werniewicz #thx #konferencja #pnforły

Post udostępniony przez Marta Żmuda Trzebiatowska (@mzmudatrzebiatowskaofficial)

Gwiazda nie opowiada o swoim życiu prywatnym. We wrześniu 2015 roku wyszła za mąż za aktora, Kamila Kulę, a w 2017 roku urodził im się syn, Bruno. Niedługo nie będzie już jedynakiem! Czy Marta Żmuda urodzi syna czy córeczkę? Może niedługo się dowiemy! Póki co możemy podziwiać przyszłych rodziców na gali Orły 2020 - para Marta i Kamil Kula pojawili się na imprezie w Teatrze Polskim. 

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2020
Fot. AKPA

Marta Żmuda Trzebiatowska na gali Orły 2020
Fot. East News

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.