Chuda-Martyna-Gliwinska-po-ciazy
Fot. Instagram@martyna.gliwinska
o tym się mówi

Martyna Gliwińska pierwszy raz pokazała sylwetkę po porodzie!

Chudzieteńka, piszą fani!

Redakcja VIVA! 29 kwietnia 2020 13:30
Chuda-Martyna-Gliwinska-po-ciazy
Fot. Instagram@martyna.gliwinska

Martyna Gliwińska zaledwie miesiąc temu została mamą. Synek jej i Jarosława Bieniuka dostał imię Kazik i jest już gwiazdą Instagrama swojej mamy! Martyna Gliwińska bardzo chętnie dzieli się bowiem ze swoimi obserwatorami zdjęciami malucha. „Ustawił się Facet. Z taką piękna kobietą u boku” pisze o nim dowcipnie jedna z fanek. I faktycznie ma rację! Projektantka wnętrz wygląda bowiem doskonale, a po ciążowych krągłościach nie ma już śladu – dowodem jest najnowsza fotografia na jej profilu.

Chuda Martyna Gliwińska zaledwie miesiąc po porodzie

To pierwsze zdjęcie Martyny po porodzie, na którym widać pełną sylwetkę. I musimy przyznać, że fotografia robi wrażenie! Idealnie szczupła sylwetka, baaardzo długie nogi i świetna stylizacja. A do tego nowa fryzura. Jednym słowem efekt: wow.

Fani po publikacji zdjęcia po prostu oszaleli z zachwytu i zasypali młodą mamę morzem komplementów!

Jaka boska ❤️❤️

Śliczna mamuśka

Moja chudzinka !👩 Sztuka w miesiąc po ciąży tak wyglądać !

Figura marzenie z nogami do księżyca 👍 jakbym nie wiedziała to bym w życiu nie powiedziała że dopiero co po porodzie 😲 jest moc Pani Martyno 👏🤗🙌

Podziwiam kobiety, które po urodzeniu🙉👍 dziecka wyglądają jakby nie urodziły. Moj synek ma prawie 10 miesięcy, a ja do dziś walczę z 5 kg i cisnę poty na fitnessach.

Na ostatni komentarz Martyna szybko odpisała: „Ja też jeszcze walczę! Proszę sobie nie myśleć, że jesteś specjalnie pokrzywdzona ;)”. Może dlatego zasłania okolice brzucha marynarką... Ale i tak naszym zdaniem wygląda doskonale!

A tak pozuje z małym Kazikiem:-)

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…