Beata Chmielowska-Olech blondynką
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Beata Chmielowska-Olech już tak nie wygląda! Co za zmiana!

Fani porównują ją do Taylor Swift!

Aleksandra Frankowska 26 lutego 2021 17:27
Beata Chmielowska-Olech blondynką
Fot. Instagram

Beata Chmielowska-Olech to jedna z najpiękniejszych gwiazd telewizji. Od 22 lat związana z TVP dziennikarka, już wielokrotnie zmieniała fryzurę. Tym razem jednak jej metamorfoza jest wyjątkowo zaskakująca. Fani bez zastanowienia porównują ją Taylor Swift! Widzicie podobieństwo?

Beata Chmielowska-Olech wciąż błyszczy w telewizji

Dziennikarka, która od przeszło 20 lat związana jest z TVP. Pracę na swoim stanowisku zaczęła jeszcze podczas studiów. Jej talent został szybko doceniony i została zatrudniona w samym Teleexpressie. Wyróżnia się wyjątkowym stylem i dykcją, której słucha się z ogromną przyjemnością.

Beata Chmielowska-Olech zmieniła fryzurę!

Prezenterka bardzo aktywnie działa na swoim Instagramie, gdzie możemy zobaczyć jej liczne metamorfozy. Była już brunetką, szatynką, miała długie i krótkie włosy. Na początku jej kariery królował baleyage. Tym razem dziennikarka postanowiła jednak bardziej zaszaleć. Zdecydowała się na całkowity blond oraz… grzywkę! Czyli najmodniejsze cięcie w tym sezonie. Blond włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji, dlatego warto sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Zobaczcie nasze propozycje.

Fani od razu okrzyknęli ją nową Taylor Swift, a niektórzy porównywali ją również do Britney Spears. Jak Wam się podoba dziennikarka w nowym wydaniu? 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?