Beata Chmielowska-Olech blondynką
Fot. Instagram
O tym się mówi!

Beata Chmielowska-Olech już tak nie wygląda! Co za zmiana!

Fani porównują ją do Taylor Swift!

Aleksandra Frankowska 26 lutego 2021 17:27
Beata Chmielowska-Olech blondynką
Fot. Instagram

Beata Chmielowska-Olech to jedna z najpiękniejszych gwiazd telewizji. Od 22 lat związana z TVP dziennikarka, już wielokrotnie zmieniała fryzurę. Tym razem jednak jej metamorfoza jest wyjątkowo zaskakująca. Fani bez zastanowienia porównują ją Taylor Swift! Widzicie podobieństwo?

Beata Chmielowska-Olech wciąż błyszczy w telewizji

Dziennikarka, która od przeszło 20 lat związana jest z TVP. Pracę na swoim stanowisku zaczęła jeszcze podczas studiów. Jej talent został szybko doceniony i została zatrudniona w samym Teleexpressie. Wyróżnia się wyjątkowym stylem i dykcją, której słucha się z ogromną przyjemnością.

Beata Chmielowska-Olech zmieniła fryzurę!

Prezenterka bardzo aktywnie działa na swoim Instagramie, gdzie możemy zobaczyć jej liczne metamorfozy. Była już brunetką, szatynką, miała długie i krótkie włosy. Na początku jej kariery królował baleyage. Tym razem dziennikarka postanowiła jednak bardziej zaszaleć. Zdecydowała się na całkowity blond oraz… grzywkę! Czyli najmodniejsze cięcie w tym sezonie. Blond włosy wymagają odpowiedniej pielęgnacji, dlatego warto sięgnąć po odpowiednie kosmetyki. Zobaczcie nasze propozycje.

Fani od razu okrzyknęli ją nową Taylor Swift, a niektórzy porównywali ją również do Britney Spears. Jak Wam się podoba dziennikarka w nowym wydaniu? 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…