Aleksandra Domańska ciemne krótkie włosy
Fot. Podlewski/AKPA
Metamorfozy gwiazd

Aleksandra Domańska już tak nie wygląda!

W nowej fryzurze przypomina... księżną Dianę!

Marta Cieplak 29 grudnia 2023 11:30
Aleksandra Domańska ciemne krótkie włosy
Fot. Podlewski/AKPA

Aleksandra Domańska to jedna z najbardziej lubianych aktorek młodego pokolenia. Występuje na dużym i małym ekranie oraz w teatrze. Nie boi się także udziału w programach typu reality show. Widzowie uwielbiają ją za role w serialu „Mecenas Porada” i filmie „Brokat”. Aktorka od dłuższego czasu pokazywała się na Instagramie w krótkich, ciemnych włosach. Jednak przed końcem roku postawiła na zmianę i to dość dużą. Na najnowszym zdjęciu w nowej fryzurze przypomina księżną Dianę!

Aleksandra Domańska w nowej blond fryzurze

Aleksandra Domańska przyzwyczaiła nas do krótkich i ciemnych włosów. Musimy przyznać, że to uczesanie idealnie do niej pasowało! A do tego na pewno było wyjątkowo wygodne, szczególnie dla młodej mamy, która zajmuje się małym synkiem.

Teraz jednak postanowiła odświeżyć swój wizerunek i pokazała się w dłuższych blond włosach. Taka długość i kolor sprawiają, że jej rysy łagodnieją.

Okazuje się jednak, że to tylko peruka na potrzeby kolejnego projektu. Jednak pod zdjęciem pojawiło się ta dużo pozytywnych komentarzy, że Aleksandra Domańska może zdecyduje się na taką zmianę już niedługo.

Pięknie Ci w takim kolorze, nagle taki kalifornijski look się zrobił, taka złotym słońcem całowana uśmiechnięta dziewczyna! 🔥

Ależ cudownie wyglądasz … takie lata 80 … najlepsze jakie były 🔥❤️😍 mega HOT❤️

WOW wyglądasz świetnie.

Dla nas na tym zdjęciu przypomina księżną Dianę. A Wam? 

Redakcja poleca

REKLAMA


Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.