Cher na wakacjach Portofino
Fot. Anthony Harvey/REX/Shutterstock/EAST NEWS
O tym się mówi

75-letnia Cher szaleje na wakacjach we Włoszech!

Jak dziś wygląda piosenkarka?

Marta Cieplak 19 lipca 2021 17:30
Cher na wakacjach Portofino
Fot. Anthony Harvey/REX/Shutterstock/EAST NEWS

Cher jest prawdziwą ikoną amerykańskiej piosenki! Jej kariera trwa już 50 lat, a ona nadal zaskakuje! Mimo 75 lat koncertuje i jest w doskonałej formie. Aktualnie przebywa w Portofino, gdzie relaksuje się na włoskich wakacjach. Jak prezentuje się dzisiaj Cher? Czy wygląda na swoje lata?

75-letnia Cher na wakacjach w Portofino

Co ciekawe w marcu 2020 roku amerykańskie media donosiły, że Cher jest ciężko chora i że prawdopodobnie są to już jej ostatnie dni. Jednak plotki na całe szczęście się nie sprawdziły i ponad rok później gwiazda czuje się doskonale. I tak też wygląda!

Zobacz także: Nieszczęśliwy wypadek czy zabójstwo? Śmierć pierwszego męża Cher skrywa tajemnicę

Paparazzi sfotografowali Cher we włoskim Portofino w towarzystwie przyjaciół. Zresztą sporo od niej młodszych! Na zdjęciach dokładnie widać, że gwiazda mimo swojego wieku ma nadal nienaganną sylwetkę i wygląda wręcz zjawiskowo w obcisłych, czarnych spodniach i fioletowym topie. Figury mogą jej pozazdrościć o połowę młodsze kobiety! Choć mówi się, że jej wąska talia to efekt... usunięcia kilku żeber!

szczupła Cher
Fot. Backgrid/Forum

Na zbliżeniach można także podziwiać twarz Cher – ona także absolutnie nie zdradza wieku piosenkarki! Czy to zasługa genów? Choć Cher nigdy nie przyznała się do operacji plastycznych, to eksperci są przekonani, że sporo zmieniała w swoim wyglądzie. Podobno poddała się liposukcji, operacji biustu, pośladków i oczywiście twarzy! I chyba mają rację, bo nikt w jej wieku tak nie wygląda, jeśli nie ingeruje w urodę.

Cher w Portofino
Fot. Backgrid/Forum

Myślicie, że dalej będzie odmładzać się na siłę? 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.