Oto najważniejsze trendy 2019 roku!

Ksenia Krasko 17 marca 2019 15:30

Zbliża się lato, i możemy się założyć, że balkon będzie Twoim ulubionym miejscem w domu! Niezależnie od tego, czy jest naprawdę mały, czy jest to duży taras, możesz urządzić przytulny kąt, idealny do odpoczynku i spotkań z przyjaciółmi. Główny trend 2019 roku to rośliny, najlepiej w dużej ilości i z dodatkiem pięknego oświetlenia! Nie zabraknie również minimalistycznego stylu skandynawskiego i inspirujących nawiązań do stylu boho. A odpowiednia kolorystyka dodatków wzmocni magiczną aurę Twojego miejsca do relaksu.

W naszej galerii znajdziesz 5 najważniejszych trendów balkonowych na 2019 rok!  

1/5
Copyright @instagram.com/_interior_design__inspiration/
1/5

Oświetlenie

Jest to najważniejszy detal pięknego balkonu! Odpowiednie oświetlenie wpłynie również na Twój nastrój. Klasyczne światełka LED doskonale się sprawdzą – dostosujesz je do swoich potrzeb pod względem ilości, długości i mocy oświetlenia, a dodatkowo są odporne na zmiany pogody.

2/5
Copyright @instagram.com/lachiara_bi/
2/5

Rośliny w roli głównej

Prym wiodą iglaki i rośliny zielone, a kwiaty są mocnym akcentem kolorystycznym. Aby stworzyć wrażenie przestrzenności, nie ustawiaj roślin na jednym poziomie. Duże donice postaw na podłodze, średnie na półkach, a małe zawieś na barierce lub pod sufitem – te na sznurkach są bardzo modne.

3/5
Copyright @instagram.com/iziandliv/
3/5

Meble dwufunkcyjne

Takie meble to idealne rozwiązanie na mały balkon. Ładnie wyglądają, a po złożeniu nie zagracają i tak niewielkiej przestrzeni. Dobrym rozwiązaniem jest skrzynia do przechowywania z siedziskiem w jednym, albo składany stolik.

4/5
Copyright @instagram.com/claudiacristinastyling/
4/5

Styl skandynawski

Aby wpasować się w styl skandynawski, warto wybrać poręczne – najlepiej rozkładane – meble balkonowe, niezmiennie w kolorze bieli. Naturalne drewno podkreśli zieleń wybranych roślin, a stalowe i czarne dodatki wzmocnią ten trend.

5/5
Copyright @instagram.com/homenharmony/
5/5

Postaw na kolor

Kolorowe poduszki, doniczki i – oczywiście – kwiaty to świetny sposób na urozmaicenie wyglądu Twojego balkonu. Jest tak wiele różnych sposobów na akcent kolorystyczny, że na pewno znajdziesz coś, co idealnie dopasuje się do Twojej wymarzonej przestrzeni!

Wideo

Byli małżeństwem przez 3 lata. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Mama przy stole jest szczęśliwa”, mówią o MAGDZIE GESSLER jej dzieci – LARA GESSLER i TADEUSZ MULLER. „Ta tęsknota jest jeszcze gorsza niż na początku…”, wyznaje MAGDALENA ADAMOWICZ, żona tragicznie zmarłego prezydenta Gdańska PAWŁA ADAMOWICZA. OLGA TOKARCZUK, noblistka z dredami. RAFAŁ i GRZEGORZ ZAWIERUCHA. Aktor i uczestnik „MasterChef” – na czym polega siła braci? EWA PACUŁA i NICOLE SALETA - jak nieuleczalna choroba determinuje ich życie.