Eko Butchers Meghan
Fot. East News
VIVA! Tylko u nas

Oto ukochane zwierzaki księżnej Meghan, Taylor Swift i rodziny Obamów!

Poznajcie psie i kocie gwiazdy show-biznesu!

Xymena Borowiecka 19 marca 2020 11:48
Materiał partnera
Eko Butchers Meghan
Fot. East News

Choć ich grafiki pękają w szwach, dla swoich ukochanych czworonogów zawsze znajdą czas. Gwiazdy i celebryci bliskie sercu zwierzaki zabierają na wakacje, biznesowe spotkania i... plany teledysków. Poznajcie podopiecznych Księżnej Sussex, Taylor Swift oraz rodziny Obamów.

Psy Meghan i Harry’ego: Guy i Oz

Księżna Sussex, podobnie jak królowa Elżbieta jest miłośniczką psów. Jeszcze jako dziewczyna księcia Harry’ego adoptowała beagla o imieniu Guy, który przebywał w schronisku w Kentucky. 

„Guy siedział smutny w kącie. Jego oczy wyglądały na przygnębione” - wyznała podczas jednego z wywiadów księżna.

Kiedy Meghan w listopadzie 2017 przeprowadziła się do Wielkiej Brytanii, Guy wraz z nią osiadł w Pałacu Kensington, a później w Frogmore Cottage.

Pod koniec 2018 roku do Guy’a dołączył labrador Oz, adoptowany przez książęcą parę tuż po powrocie z Australii i Nowej Zelandii. 

Co ciekawe, Meghan nie jest tylko ukochaną panią Guy'a i Oza. Księżna Sussex od wielu lat angażuje się w działania na rzecz ochrony praw zwierząt. Wspiera m.in. kanadyjskie stowarzyszenie Dog’s Dream Rescue, zajmujące się adopcją psów skazanych na uśpienie oraz PETA - organizację działającą na rzecz etycznego traktowania zwierząt.

meghan na spacerze z Archiem i psami
Fot. East News
Ostatnio, byłą już członkinię rodziny królewskiej sfotografowano na spacerze z dwoma psami i synkiem w nosidełku.

Koty Taylor Swift: Olivia, Meredith i Benjamin Button

Taylor Swift to największa fanka kotów w Hollywood. Wokalistka posiada dwie kotki rasy szkocki zwisłouchy - Olivię i Meredith oraz kociaka o imieniu Benjamin Button. Gwiazda przedstawiła go światu w teledysku do piosenki Me. To jednak niejedyny występ pupila Taylor w muzycznym wideo. Wcześniej, w 2014 roku w teledysku do piosenki Blank Space wystąpiła Meredith. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Taylor Swift (@taylorswift)

Gwiazda, podobnie jak księżna Meghan chętnie przyłącza się do akcji na rzecz ochrony praw zwierząt. W 2019 roku odmówiła występu podczas wyścigów konnych Melbourne Cup, sprzeciwiając się wykorzystywaniu koni. 

Psy Baracka i Michelle Obamów: Bo i Sunny

Pierwsze łapy Ameryki - tak opisano zamieszczone na Twitterze pierwsze zdjęcie Bo - portugalskiego psa wodnego. Czworonożny przyjaciel rodziny Obamów szybko stał się gwiazdą internetu i... Białego Domu. Często towarzyszył ukochanemu panu w Gabinecie Owalnym oraz (chowając się pod stołem) uczestniczył w oficjalnych spotkaniach.

W 2013 roku do Bo dołączyła równie urocza suczka Sunny.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Barack Obama (@barackobama)

Jak gwiazdy dbają o swoich pupili? Ekologicznie!

Miłość, którą obdarzają nas zwierzęta jest naprawdę wyjątkowa. Aby podziękować im za nią, powinniśmy ze szczególną starannością dbać o to, co ląduje w ich miskach.

Świetnym wyborem są produkty, powstające z myślą o ich zdrowiu i prawidłowym rozwoju. Szeroką ofertę BIO karm posiada marka Butcher’s - firma, która wyszła naprzeciw oczekiwaniom właścicieli psów i kotów.

Produkt BIO oznacza, że surowce pochodzącą wyłącznie z regionalnych gospodarstw rolnych, które posiadają certyfikat produkcji ekologicznej, a tym samym podlegają bardzo restrykcyjnym zasadom kontroli, w tym minimalizacji niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne - tłumaczy Pat Romanek, Członek Zarządu Butcher’s Pet Care Sp. z o.o. 

Receptury Butcher’s wzbogacono o wszystkie niezbędne witaminy i minerały, których potrzebują nasi pupile. W składzie nie znajdziemy jednak sztucznych barwników, wzmacniaczy smaku, konserwantów, glutenu i zbóż. Organiczne mięso pochodzące z ekologicznych, certyfikowanych hodowli jest gwarancją zadowolenia i dobrego samopoczucia zarówno młodszych, jak i starszych psów i kotów.

Co ważne, wytworzenie produktów Butcher’s nie szkodzi środowisku. Brytyjska fabryka dysponuje najnowocześniejszymi rozwiązaniami technologicznymi i ekologicznymi. Wykorzystywane są w niej m.in. systemy do odzysku wody deszczowej i ciepła, systemy solarne, własny system oczyszczania ścieków, czy  system generujący znaczny spadek emisji CO2.

„Dla nas priorytetem jest zadbanie o potrzeby i zdrowie zwierząt oraz edukacja ich właścicieli, żeby lepiej te potrzeby rozumieli” - podkreśla Pat Romanek, Członek Zarządu Butcher’s Pet Care Sp. z o.o. 

Karma Butcher’s BIO dla psa i kota

Karmy dla psów i kotów przygotowane są z ekologicznych składników, odpowiedzialnie wyhodowanych w naturalnym środowisku bez antybiotyków i herbicydów, co jest gwarancją ich najwyższej jakości. Całą linię wyróżniają surowce pochodzące wyłącznie z regionalnych gospodarstw rolnych, które posiadają certyfikat produkcji ekologicznej, a tym samym podlegają bardzo restrykcyjnym zasadom, w tym minimalizacji niekorzystnego wpływu na środowisko naturalne. Bio Foods to gwarancja zdrowej, zgodnej z naturą diety twojego pupila – bez szkodliwych substancji chemicznych czy GMO.

  • Zawiera wszystkie niezbędne witaminy i minerały, których potrzebują nasi pupile,
  • posiada wysoką zawartość mięsa ekologicznego,
  • bogata tylko w składniki organiczne, pochodzące z ekologicznych, certyfikowanych hodowli,
  • jest produktem certyfikowanym zielonym listkiem rolnictwa ekologicznego UE,
  • nie zawiera substancji chemicznych i GMO,
  • bez sztucznych konserwantów i wzmacniaczy smaku,
  • bez glutenu.

Więcej informacji na stronie www.butcherspetcare.pl oraz facebookowym fanpage'u marki.

karma dla psów i kotów butchers
Fot. Materiały prasowe

Artykuł powstał z udziałem marki Butcher's.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.