WNĘTRZA

Sprawdź, które trendy wnętrzarskie w 2019 roku będą hot, a które odchodzą w niepamięć!

Czekają nas duże zmiany

Gabriela Łaskowska 11 stycznia 2019 15:02

Rok 2019 będzie rokiem dużych zmian, jeśli chodzi o trendy wnętrzarskie. Tendencje, które były z nami od kilku sezonów, odejdą w niepamięć, a ich miejsce zajmą zupełnie świeże trendy. Ich duża różnorodność sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. To czas sporych eksperymentów, zabawy kolorami i wzorami, a także powrót do przeszłości. Nie bój się zmian!

Sprawdź, jakie trendy wnętrzarskie będą najbardziej hot w 2019 roku, a o których powinniśmy zapomnieć. Zainspiruj się! Może to dobry moment na zmianę wystroju swojego mieszkania?  

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.