WNĘTRZA

Sprawdź, które trendy wnętrzarskie w 2020 roku będą hot, a które odchodzą w niepamięć!

Czekają nas duże zmiany

Gabriela Łaskowska 11 stycznia 2019 15:02

Rok 2020 będzie rokiem dużych zmian, jeśli chodzi o trendy wnętrzarskie. Tendencje, które były z nami od kilku sezonów, odejdą w niepamięć, a ich miejsce zajmą zupełnie świeże trendy. Ich duża różnorodność sprawi, że każdy znajdzie coś dla siebie. To czas sporych eksperymentów, zabawy kolorami i wzorami, a także powrót do przeszłości. Nie bój się zmian!

Sprawdź, jakie trendy wnętrzarskie będą najbardziej hot w 2020 roku, a o których powinniśmy zapomnieć. Zainspiruj się! Może to dobry moment na zmianę wystroju swojego mieszkania?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.