coca-cola
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Kultowe świąteczne ciężarówki wracają! Coca-Cola ogłosiła tegoroczną trasę

Poczuj prawdziwą magię Świąt!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 14 listopada 2022 09:44
coca-cola
Fot. materiały prasowe

Mija już prawie 30 lat, odkąd Coca-Cola do swojej kampanii świątecznej wprowadziła jedyne w swoim rodzaju czerwone ciężarówki. Od tamtej pory marka na stałe wpisała się w świąteczną wizję, wprowadzając mieszkańców mniejszych i większych miast w magiczny nastrój. W tym roku kultowe ciężarówki odwiedzą dziesięć miejscowości, aby zapewnić odwiedzającym moc atrakcji. Wyznaczonymi już lokalizacjami są Płock, Bydgoszcz, Gdańsk, Rybnik, Kraków, Kielce, Łódź, Poznań oraz Ostrów Wielkopolski. Ostatnia, dziesiąta, zostanie wyłoniona przez samych konsumentów w ramach głosowania w aplikacji Coca-Cola.

Jak co roku w grudniu, Coca-Cola podejmuje szereg rozmaitych działań, które pozwalają Polakom wspólnie odliczać dni do Świąt. We wszystkich miastach, które odwiedzi legendarna ciężarówka, zostanie utworzona specjalna przestrzeń pozwalająca rodzinom, znajomym i przyjaciołom na celebrowanie tego wyjątkowego czasu we wspólnym gronie – przy świątecznych przebojach, z butelką Coca-Cola w ręku. Dzięki temu marka chce, zgodnie ze swoim założeniem, że „Magia Świąt zawsze znajdzie drogę”, wprowadzić ducha Świąt oraz umożliwić najbliższym spędzanie tych chwil razem i tworzenie przy okazji niezapomnianych wspomnień.

coca-cola
Fot. materiały prasowe

Podczas tegorocznej świątecznej trasy nowością będzie parada Świętych Mikołajów, która odbędzie się już 4 grudnia w Gdańsku. Współpraca Coca-Cola z Mikołajami na Motocyklach skupia się również na pomocy potrzebującym. W ramach wspólnych działań Coca-Cola przekaże datek pieniężny na szczytny cel.

Świąteczna trasa Coca-Cola stała się ukochaną już tradycją wśród Polaków, która umożliwia wspólne radowanie się, tym samym przypominając, że Święta tuż za rogiem. Każdego roku ciężarówki przyciągają całe rodziny, grupy znajomych oraz lokalne społeczności, pozwalając wszystkim poczuć prawdziwą magię. W tym roku, bardziej niż kiedykolwiek, celebrujemy tradycję Bożego Narodzenia oraz fakt, że bez względu na przeszkody, święta zawsze znajdą swój sposób, aby nas zjednoczyć i podnieść na duchu, łącząc wszystkich mieszkańców, znajomych i nieznajomych w tych magicznych chwilach – podkreśla Małgorzata Drąg, Coca-Cola Senior Brand Manager Polska i kraje bałtyckie.

Aby zagłosować na dziesiątą miejscowość, w której pojawi się ciężarówka, wystarczy mieć pobraną aplikację Coca-Cola na urządzeniu mobilnym oraz zdobyć minimum 100 punktów w grze zręcznościowej. Zwycięży miasto, które jako pierwsze zdobędzie 50 000 punktów lub do dnia 28 listopada 2022 r., do godz. 10, uzbiera najwięcej punktów z głosowania w aplikacji. Wpływ na wybór dziesiątego postoju ciężarówki może mieć każdy, pod warunkiem ukończenia 13. roku życia.

Podczas głosowania jeden użytkownik może oddać maksymalnie pięć głosów. Konkurs trwa od 14 do 28 listopada. Miasta, do których ma szansę przyjechać ciężarówka Coca-Cola to: Dzierżoniów, Gorzów Wielkopolski, Koszalin, Nysa, Sławno, Sieradz, Rzeszów, Łowicz, Inowrocław oraz Włocławek.

Wyniki zostaną ogłoszone 29 listopada na oficjalnym profilu na Facebooku Coca-Cola oraz w aplikacji Coca-Cola w sekcji „News”.

coca-cola
Fot. materiały prasowe

A to nie koniec atrakcji! Coca-Cola przygotowała również wyjątkową konsumencką loterię, w której można wygrać świąteczne prezenty, takie jak przenośny projektor marki Samsung, misie XXL Coca-Cola, vouchery do wykorzystania w Pyszne.pl oraz Gift Box „Spotkajmy się razem z Coca-Cola”, w którym znajduje się karta przedpłacona o wartości 1 tys. zł oraz aparat Instax. Aby wziąć udział w zabawie wystarczy zakupić produkt Coca-Cola lub Coca-Cola Zero Cukru, a następnie wpisać kod spod nakrętki w aplikacji. Loteria rusza 14 listopada w samo południe i będzie trwać do 23 grudnia.

Materiał powstał z udziałem marki Coca-Cola

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?