Dwór Afrodyta
Fot. Współpraca reklamowa
VIVA! Tylko u nas

Dwór Afrodyta – miejsce, które inspiruje

Pozostało tylko kilka tygodni do oficjalnego rozpoczęcia letniego sezonu weselnego. Rok 2023 będzie pierwszym po pandemii bez obaw ze względu na nakazy, zakazy i ograniczenia. Ale czy będzie to rok bezstresowy?

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 16 kwietnia 2023 08:22
Dwór Afrodyta
Fot. Współpraca reklamowa

Przyjęcie weselne i cały proces przygotowań wiąże się z dużym ładunkiem emocjonalnym, dlatego nerwowość jest nieodłącznym elementem wesela. Stres przed dniem ślubu dotyczy nie tylko Pary Młodej, ale również wszystkich partnerów organizujących przyjęcie. Wynika to z coraz większej chęci realizacji unikatowych wesel. Personalizacja jest jednym z utrzymujących się już kilka lat wiodących trendów. 

Co roku obserwujemy nowe mody i trendy zarówno w kolorystyce, dekoracjach, jak i sposobie celebrowania Tego dnia. Bardzo widoczny jest powrót turystyki weselnej do Polski. Coraz więcej rodaków mieszkających za granicą decyduje się na organizację wymarzonego wesela w połączeniu z wypoczynkiem wakacyjnym. Polska kojarzona jest z wysokim standardem usług, atrakcjami na światowym poziomie, a prężnie rozwijająca się branża ślubna w nowoczesny sposób prowadzi realizacje. 

Dwór Afrodyta
Fot. Współpraca reklamowa
Magda i Bartek Bucholc

Niewielka odległość od lotniska Okęcie, duża baza noclegowa ze strefą SPA oraz otoczenie sosnowych lasów jest dużym atutem Dworu Afrodyta i wpływa na dużą popularność obiektu wśród par mieszkających za granicą, ale wybierających Polskę na miejsce swojego ślubu i wesela. 
Dwór Afrodyta, jedno z prestiżowych miejsc na weddingowej mapie Polski, mieści się właśnie w podwarszawskich Radziejowicach. Obiekt wyróżnia się nie tylko eleganckim stylem glamour, wyśmienitą kuchnią, chwaloną przez wybitnych szefów kuchni, ale przede wszystkim jakością usług. Miejsce tworzone jest przez trzecie pokolenie hotelarzy, dlatego gościnność, uprzejmość i profesjonalizm czuć od momentu przekroczenia progu. Dwór Afrodyta to przestrzeń, która spełnia marzenia i inspiruje. Właśnie dlatego co roku organizowane jest wydarzenie „Dzień Inspiracji”, którego celem jest pomoc Parom Młodym w procesie przygotowań. Wskazanie najgorętszych trendów sezonu, niebanalnych atrakcji, nowoczesnych rozwiązań, które rzeczywiście mają ułatwić organizację a nie być tylko zbędnym kosztem. Wisienką na torcie jest degustacja premierowych bufetów tematycznych oraz menu, przygotowanych przez zespół kuchni Dworu Afrodyta. 
Tegoroczna edycja odbyła się pod hasłem Winter Wonderland vs. Lovely Summer. Coraz więcej Par decyduje się na organizację swojego przyjęcia w terminach niestandardowych. W związku z tym ideą wydarzenia było zaprezentowanie korzyści wiążących się z jesiennym oraz zimowym weselem, nie zapominając jednocześnie o sezonie letnim. Nieziemsko piękne dekoracje, oryginalne atrakcje dla gości i panele eksperckie to coś co, co roku przyciąga wielu gości oraz profesjonalistów z branży ślubnej. 

Dwór Afrodyta
Fot. Współpraca reklamowa
Magda i Bartek Bucholc

Dwór Afrodyta to miejsce z duszą i doświadczeniem zbieranym latami. Dodatkowo zespołowi nie można odmówić empatii, kreatywności i profesjonalnego podejścia.  Wszystkie te elementy powodują, że żadna Panna Młoda nie może przejść obojętnie obok oferty Dworu Afrodyta .

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.