Lazienka w domu Cindy Crawford jak wyglada
Fot. Getty Images
domy gwiazd

Łazienka Cindy Crawford bardziej przypomina… salon!

To się nazywa luksus! Jak gwiazda urządziła wnętrze?

Redakcja VIVA! 2 marca 2021 16:30
Lazienka w domu Cindy Crawford jak wyglada
Fot. Getty Images

Cindy Crawford była jedną z najpopularniejszych modelek lat 90. XX wieku. Amerykańska gwiazda karierę rozpoczęła w latach 80. Dwukrotnie znalazła się w gronie 50 najpiękniejszych osób wybieranych przez magazyn „People”, a w 1995 roku „Forbes” uznał ją za najbogatszą modelkę na świecie. Teraz gwiazda jest nadal popularna, a jej profil na Instagramie obserwuje ponad 5 milionów followersów. Gwiazda raz na jakiś czas publikuje zdjęcia z prywatnego życia, chętnie też pokazuje wnętrza swojego bajecznego domu w Malibu w Kalifornii.

Łazienka w domu Cindy Crawford

Cindy mieszka w 500-metrowej willi w Malibu w Kalifornii razem z mężem Rande Gerberem. Supermodelka nadmorską posiadłość kupiła w 2015 roku za 60 milionów dolarów! Dom posiada cztery sypialnie oraz apartament z kominkiem. Salon z wysokimi do sufitu szklanymi drzwiami przesuwnymi oraz przestronnym tarasem z widokiem na Ocean Spokojny to jedno z najwspanialszych pomieszczeń w rezydencji! Na terenie posiadłości znajduje się również kort tenisowy, garaż z miejscem na trzy samochody, basen oraz zadaszony pawilon przeznaczony specjalnie do odpoczynku na świeżym powietrzu. To jednak nie wszystko. Jak się okazuje łazienka Cindy jest równie niesamowita jak reszta jej domu!

Łazienka, a raczej dużych rozmiarów pokój kąpielowy wyposażona jest w nowoczesne i luksusowe sprzęty, ale największe wrażenie robią wspaniałe okna, sięgające od podłogi aż do sufitu. Za nimi widać baśniowy ogród. We wnętrzu znajduje się wolnostojąca wanna z supermodną złotą armaturę. Jasna podłoga oraz meble w zbliżonym kolorze są świetnym tłem dla drewnianych i ceramicznych akcesoriów - pojemników na drobiazgi i wiklinowego kosza.

 

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Tłum gwiazd, laureaci konkursu i niezwykły muzyczny gość. Tak zapamiętamy VIVA! Photo Awards 2023

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KATARZYNA BOSACKA: opowieść o miłości, rozstaniu, przebaczeniu i nowym początku. ANASTAZJA I TOMEK JAKUBIAK: scenariusz na znalezienie wielkiej miłości. EWA KRAWCZYK: Krzysztof, moja miłość. ROSALYNN I JIMMY CARTER: historia niezwykłego związku. JAN EMIL MŁYNARSKI: muzyka to krok w stronę wolności. WANDA TRACZYK-STAWSKA: o najpiękniejszej Wigilii w obozie jenieckim w 1944 roku.