Nauka i zabawa w jednym. Oto urządzenie, które pokochają dorośli i dzieci
Fot. Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Nauka i zabawa w jednym. Oto urządzenie, które pokochają dorośli i dzieci

Wielofunkcyjny tablet Lenovo ułatwi życie wszystkim domownikom. Teraz przy zakupie sprzętu dostaniesz wyjątkowy prezent – grę Lekti Monster, która pomoże najmłodszym w nauce czytania

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 18 stycznia 2024 11:39
Nauka i zabawa w jednym. Oto urządzenie, które pokochają dorośli i dzieci
Fot. Getty Images

Funkcja czytania e-booka jak papierowej książki, rysik umożliwiający rozwój poprzez zabawę, rozrywka w kinowej jakości... to tylko kilka zalet tabletu Lenovo Tab M11. Sprzęt oferuje niemal nieograniczone możliwości, a jego obsługa nie sprawi problemu nawet najmłodszym użytkownikom. Ale po kolei. 

Po pierwsze: wygoda

Planujesz zakup sprzętu, który posłuży twojej rodzinie zarówno do nauki, jak i rozrywki? Tablet od Lenovo sprawdzi się idealnie. Chcesz, aby sprzęt był wygodny, jego bateria trzymała możliwie jak najdłużej, a obraz zachował najwyższą jakość? Lenovo na pewno nie zawiedzie.  

Tablet Lenovo Tab M11 ma duży ekran, a stosunek jego możliwości do ceny jest imponujący. Na osobną uwagę zasługuje ultrawydajny 8-rdzeniowy procesor, a także bateria, która działa nawet przez cały dzień używania sprzętu (bez zasilania). 

To jednak nie koniec dobrych wiadomości. Do końca czerwca trwa promocja na wszystkie tablety w portfolio marki Lenovo. Do każdego produktu objętego akcją, po przedstawieniu dowodu zakupu (paragon fiskalny lub faktura na osobę fizyczną), otrzymasz wyjątkowy prezent. Gra do nauki czytania dla dzieci, Lekti Monster, wraz z tabletem Lenovo Tab M11 tworzą duet idealny!

Nauka i zabawa w jednym. Oto urządzenie, które pokochają dorośli i dzieci
Fot. Mat. prasowe

Po drugie: mnóstwo możliwości

Przenośny tablet będzie służył całej rodzinie każdego dnia. W zestawie znajduje się m.in. precyzyjny rysik Lenovo Pen, który pozwala dzieciom uczyć się poprzez zabawę. W ten sposób szybciej przyswoją wiedzę i przygotują się do sprawdzianów czy kartkówek. Ręczne notatki, szkice, nauka matematyki czy rysowanie – z Lenovo zdobywanie wiedzy może być prawdziwą frajdą! 

Uwielbiasz oglądać filmy i seriale po długim, męczącym dniu? Wieczorne seanse z wysokiej jakości, 11-calowym wyświetlaczem IPS FHD i rozdzielczością obrazu do 1080p będą jeszcze przyjemniejsze. Dzięki niemu nie musisz nawet wychodzić z łóżka, kuchni, gabinetu czy salonu. Nadrabiaj kulturalne zaległości tak, jak jest ci najwygodniej.

Kinowe wrażenie potęguje nie tylko świetna jakość obrazu, ale także genialne nagłośnienie. System czterech głośników jest zoptymalizowany pod kątem Dolby Atmos®.

Wolisz spędzać wolny czas na wciągającej lekturze? Na pewno docenisz certyfikat niskiej emisji światła niebieskiego TÜV Low Blue Light. To bardzo przydatna funkcja, która pozwoli ci cieszyć się długimi i komfortowymi godzinami korzystania z ekranu.  

Nauka i zabawa w jednym. Oto urządzenie, które pokochają dorośli i dzieci
Fot. Mat. prasowe

Co więcej, tryb czytania poprawia czytelność poprzez symulację matrycy kolorów stron w drukowanej książce. Efekt? Jeszcze bardziej przypomina to czytanie na papierze. Korzystając z e-booka, albo edytując długi dokument możesz tez użyć ustawienia chromatycznego lub przełączyć się na mono/odcienie szarości i zachować skupienie przy mniejszym zmęczeniu oczu. 

Kolejną przydatną funkcją jest dzielenie ekranu i wyświetlanie do 5 pływających okien w aplikacji. Oznacza to jeszcze większą wielozadaniowość i możliwość czerpania inspiracji. Z kolei funkcja Lenovo Freestyle pozwala używać tabletu jako dodatkowego ekranu zewnętrznego i oferuje możliwość najwygodniejszego przesyłania plików oraz streamowania aplikacji. 

Rodzice na pewno docenią bezpieczną przestrzeń dla swoich pociech. Aplikacja Google Kids Space jest zainstalowana fabrycznie na tabletach Lenovo. Pomaga najmłodszym rozwijać się i tworzyć za sprawą biblioteki wysokiej jakości treści oraz pomysłów. Co równie ważne, rodzice mogą kierować ich doświadczeniami z własnego urządzenia. Wystarczy skorzystać z funkcji kontroli rodzicielskiej aplikacji Family Link, dzięki której zarządzamy dostępną zawartością czy ustawiamy limity czasu korzystania z urządzenia. 

Tablet zawiera też najbardziej przydatne aplikacje Google. Z kolei Google Play Protect dba o czystość urządzenia i bezpieczeństwo danych, każdego dnia skanując ponad 100 miliardów aplikacji.

Tablet Tab M11 jest wyposażony w system Android™ 13. Urządzenie otrzymuje wszystkie najnowsze funkcje systemu Android™ 13. To pozwala cieszyć się wiec następnymi dwoma dużymi aktualizacjami oprogramowania (Android™ 14 oraz 15) i łatkami zabezpieczeń gwarantowanymi aż przez 4 lata od premiery urządzenia.

Tablet Lenovo to najlepszy wybór dla ciebie i twojej rodziny. Więcej informacji o Lenovo Tab M11 i promocji znajdziesz TUTAJ

Materiał promocyjny marki Lenovo

TAGI #rodzina

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.