Sylwia Romaniuk
Fot. Współpraca reklamowa
VIVA! Tylko u nas

Zjawiskowa Sylwia Romaniuk na czerwonym dywanie Festiwalu Filmowego Cannes

Sylwia Romaniuk, utytułowana projektantka luksusowej mody, właścicielka Domu Mody o międzynarodowej renomie: Sylwia Romaniuk Couture, osobiście zaprezentowała wyjątkową kreację na czerwonym dywanie 76. Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 24 maja 2023 16:17
Sylwia Romaniuk
Fot. Współpraca reklamowa

Do tej pory ubierająca największe gwiazdy na Czerwony Dywan Sylwia pojawiła się na najważniejszym spotkaniu gwiazd kinematografii w zjawiskowej sukni własnego projektu, wyrażającej cały kunszt i artyzm haute couture swojej marki.
Przepiękna, złota suknia z trenem z najnowszej kolekcji The Elements wyraża główny element żywiołu Ether, uosabianego przez Sylwię Romaniuk.

Sylwia Romaniuk
Fot. Współpraca reklamowa

Sama projektantka tak komentuje swój udział w festiwalu: „Festivale de Cannes to jeden z najwspanialszych festiwali na świecie. Szaleństwo mody i tempo jest zawrotne, ale kocham to wydarzenie! Pojawiają się tutaj wszyscy ze świata filmu, mody i sztuki… panuje wspaniała atmosfera i ta energia jest niezwykle inspirująca. Tutaj stawiałam swoje pierwsze kroki wiele lat temu. To unikalne miejsce i czerwony dywan ukierunkowało mój styl i twórczość”.

Widowiskowa kreacja zwróciła uwagę gości i fotoreporterów z całego świata, plasując Sylwię Romaniuk wysoko w najważniejszych publikacjach festiwalowych, a samo pojawienie się jej na wydarzeniu niosło za sobą również ważne przesłanie kobiecości – bogini mocy i piękna – którą posiada w sobie każda kobieta. Sylwia, zakładając suknię z własnej kolekcji, ustanowiła nowy paradygmat ponadczasowego stylu glamour i elegancji.

Sylwia Romaniuk
Fot. Współpraca reklamowa

TAGI #moda

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

OMENAA MENSAH: Prowadzi trzy fundacje, organizuje aukcje charytatywne, a kilka razy w miesiącu… zapowiada pogodę. W jej słowniku nie ma słowa „niemożliwe”! JAN A.P. KACZMAREK: O czym marzy kompozytor i laureat Oscara? Niezwykła rozmowa! KATARZYNA KOLENDA-ZALESKA i ANNA ZALESKA: Matka i córka. Dziennikarka i prawniczka. Zawsze w kontakcie, lecz jest jedno „ale”. VITO BAMBINO: O muzyce, życiu na emigracji, miłości, ukochanym synku i o tym, jak to jest żyć pomiędzy.