Troye Sivan mn
Fot. Materiały prasowe
Ze świata urody

Troye Sivan ambasadorem Yves Saint Laurent Beauty

Jak młody artysta odnajduje się w świecie beauty? 

Aleksandra Trendak 30 czerwca 2022 13:30
Troye Sivan mn
Fot. Materiały prasowe

YSL Beauty tydzień temu ogłosiło, że najnowszym ambasadorem ich marki będzie młody, australijski muzyk – Troye Sivan. Został on twarzą najnowszej kolekcji YSL Beauty Nu, która skupia się przede wszystkim na produktach wielofunkcyjnych, które można zastosować zarówno na usta, jak i na policzki. Piosenkarz otwiera tym samym nowy rozdział w historii YSL i rzuca wyzwanie tradycyjnym standardom piękna. Jak marka ocenia współpracę? Jakie są efekty sesji zdjęciowej? Czym wyróżnia się Troye Sivan? 

ZOBACZ TEŻ: MĘSKI PROFIL: Androgeniczny styl Troye Sivan 

Troye Sivan ambasadorem marki YSL Beauty 

Troye Sivan to młody muzyk pochodzący z Australii, który zasłynął takimi piosenkami jak “Heaven” oraz “Bloom”. Nie boi występować na scenie w odważnych strojach i makijażu, gdyż otwarcie mówi, że jego wygląd jest płynny i lubi z nim eksperymentować. Dlatego jest świetnym ucieleśnieniem odwagi, wspólnoty oraz więzi ze swoją społecznością oraz fanami, z czym marka YSL Beauty jest bardzo związana. Sivan w swoim oficjalnym oświadczeniu o współpracy napisał: 

Od lat jestem fanem YSL Beauty i cieszę się, że mogę dołączyć do tak kultowej marki, która ośmiela i inspiruje przekraczającą granice, społeczność i postawę. Produkty YSL Beauty są zaprojektowane dla tych, którzy posiadają, lub chcą posiadać swoją wyjątkową indywidualność i jestem zaszczycony, że mogę być częścią tej narracji 

Także na Instagramie podzielił się ze swoimi fanami i ekscytacją, która mu towarzyszy, ponieważ zostanie ambasadorem tak dużej i prestiżowej marki to ogromny sukces dla młodego człowieka. Także marka YSL Beauty bardzo pozytywnie ocenia współpracę z Troy’em, dyrektor generalna Latitia Raoust w oświadczeniu napisała, że są zachwyceni współpracą z piosenkarzem i niezmiernie cieszy się, że dołączył on do rodziny YSL Beauty. 

YSL Beauty od dawna czerpie inspirację ze świata muzyki i artyzmu, nucąc w kulturalnym rytmie. Pełna mocy młodość i indywidualność Sivana inspirują nas do kontynuowania tej ścieżki 

Ponieważ nominacja Sivana miała miejsce podczas Miesiąca Dumy, marka ma nadzieję, że zachęci to społeczność do manifestowania i celebrowania tego, kim są jeszcze głośniej niż kiedykolwiek wcześniej.  

Troye Sivan
Fot. Materiały prasowe

Troye Sivan nie jest jedyną gwiazdą, która dołączyła do grona ambasadorów, niedawno te szeregi zasiliła także aktorka serialu “Euphoria” Barbie Ferreira oraz gwiazda serialu “Pose” - Indya Moore. Zaproszenie do współpracy z marką kosmetyczną mężczyzny przestaje być już szokujące, ponieważ panowie coraz częściej się w nich pojawiają, nawet w Polsce. Niedawno mogliśmy zobaczyć Michała Szpaka w kampanii reklamowej Pantene, który fantastycznie sprawdził się w tej roli. Jak myślicie, który jeszcze artysta świetnie nadaje się do kampanii kosmetyków?  

Troye Sivan
Fot. Materiały prasowe

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.