Apart
Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Święto miłości – sprawdź nową kampanię marki Apart na Walentynki 2024

Ten moment, w którym serce przyspiesza, uśmiech rozjaśnia twarz, a codzienne troski ustępują miejsca czemuś większemu. Miłość… Choć pielęgnowanie jej jest ważne każdego dnia, to 14 lutego stanowi wyjątkową okazję. Walentynki są bez wątpienia datą niezwykłą. Dniem idealnym, by łączące dwoje kochających się ludzi uczucie podkreślać i celebrować

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 19 stycznia 2024 14:09
Apart
Fot. Mat. prasowe

Jak świętować tego dnia? Radość, uśmiech, beztroskie chwile, które pozostaną (nie tylko) w pamięci na długo. Bo to właśnie do nich najchętniej wracamy. Czy jest lepszy sposób niż zdjęcie? Uchwycenie ulotnego momentu? Zresztą romantyczne chwile, spędzone z najbliższą osobą nie tylko chętnie uwieczniamy, ale i dzielimy się naszą miłością ze światem.

Taki przekaz niesie ze sobą nowa, walentynkowa kampania Apart. Cztery ambasadorki marki: Magdalena Boczarska, Maria Dębska, Małgorzata Socha i Julia Wieniawa zatrzymały w kadrze pozytywne emocje, które wyraźne są zwłaszcza w Dniu Zakochanych. Gwiazdy odwiedziły stylizowaną fotobudkę z szyldem APART i pokazały, że Święto miłości oznacza cudownie spędzony czas! Z najbliższą osobą, ale też z samym sobą. 

Apart
Fot. Mat. prasowe

Kampania Apart na Walentynki, na którą składa się sesja zdjęciowa oraz filmy, jest pełna lekkości i bezpretensjonalnej aury, a jej gwiazdy, choć prezentują się zmysłowo, są jednocześnie dziewczęce, spontaniczne i radosne. Jednak nie tylko gesty utrwalone na zdjęciach są ważne tego dnia. Miłość, wrażliwość, troska, i wzajemne oddanie – to one sprawiają, że Walentynki są tak niezwykłe. Piękno tego święta warto podkreślić wyjątkową biżuterią. Walentynki to również odpowiedni moment na zaręczyny będące wstępem do przepięknej przygody życia niejednej osoby. Projektanci marki Apart zainspirowani pozytywnymi odczuciami i miłością do piękna stworzyli biżuteryjne wzory, które podarowane w tym dniu pomogą zatrzymać wspomnienie tych wzruszających chwil niczym uwieczniona na fotografii emocja.

Apart
Fot. Mat. prasowe

Ambasadorki marki prezentują wzory i modele głównie z kolekcji Love Love i Magic Moments. Złote serca z diamentami, łączone z takimi motywami, jak zapis EKG czy nieskończoność to uniwersalne motywy, które z pewnością zachwycą obdarowaną osobę. W ofercie marki znaleźć można je w różnych odsłonach – od minimalistycznych, subtelnych zdobień, po te bardziej okazałe i spektakularne modele. Są również pojedyncze lub zwielokrotnione serca zdobiące pierścionki, naszyjniki i bransoletki z żółtego złota lub srebra pozłacanego. Chcąc zaskoczyć ukochaną osobę, warto postawić na kreatywność i skomponować pełną miłosnej symboliki bransoletkę Beads. Wybrane wzory zdobią białe lub barwne cyrkonie oraz kolorowe elementy z emalii. Warto również zwrócić uwagę na biżuterię dla par. Dopasowane wzory z pięknymi motywami w wyjątkowy sposób wyrażają więź i bliskość zakochanych.

Apart
Fot. Mat. prasowe

Uczucia tak łatwo wyrazić bez słów, wybierając wyjątkowy prezent z okazji Walentynek. Biżuteria Apart to najpiękniejszy sposób. Z miłości do piękna. Dla ukochanej osoby lub siebie samej! Jak bowiem mówił Budda: „Ty, jak nikt we Wszechświecie, zasługujesz na swoją miłość”. 

Apart
Fot. Mat. prasowe

Materiał powstał z udziałem marki Apart.

TAGI #Apart

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Czy łatwo było jej znów zaufać mężczyźnie i co z tym ślubem? „Raz bardziej chce Michał, raz ja", mówi Ewa Kasprzyk

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA I MAŁGORZATA SOCHA: przyjaciółki w rozmowie pełnej czułości, kobiecej energii i śmiechu. O TYM SIĘ MÓWI: była najbardziej znienawidzoną kobietą na świecie, dzisiaj jest kochana i podziwiana. Czy KRÓLOWA CAMILLA aż tak się zmieniła, czy Brytyjczycy zmienili front? ELIZA RYCEMBEL: jedna z najzdolniejszych aktorek młodego pokolenia nie pogardziłaby epizodami, ale… reżyserzy widzą ją w głównych rolach. MARIA ROTKIEL: uznana psycholog apeluje: „Dziewczyny, musimy być dla siebie ważne!”.