Fot. Mat. prasowe
VIVA! Tylko u nas

Lekkość i elegancja w najnowszej kolekcji DIEGO M

Nowa kolekcja wiosna/lato 2024 marki DIEGO M to podróż przez żywą harmonię wiosennych kolorów, łącząca świeżość kwitnących kwiatów z delikatnymi refleksami zachodzącego słońca

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 24 maja 2024 09:00
Fot. Mat. prasowe

Każde ubranie jest chromatycznym dziełem sztuki, zaprojektowanym tak, aby przekształcić słoneczne dni i letnie wieczory w niezwykłe doświadczenia. Kolekcja szczyci się różnorodnością wykwintnych materiałów, z których każdy został starannie dobrany pod względem jakości i funkcjonalności. 

Diego M
Fot. Mat. prasowe

Sukienki z organzy oferują eteryczną lekkość, idealną na ciepłe letnie dni lub eleganckie wieczory. Lekkie trencze to obowiązkowy element garderoby na każdą porę roku, idealny na przejście od wiosny do wczesnej jesieni. Wodoodporne ubrania zapewniają praktyczność bez uszczerbku dla stylu, a skórzane elementy dodają odważnego i wyrafinowanego akcentu. Wysokiej jakości detale i wykończenia podkreślają doskonałość rzemieślniczą projektów, tworząc harmonijne połączenie stylu i rzemiosła. Kolekcja wyróżnia się również szeroką gamą oferowanych kolorów, od delikatnych tonów po bardziej żywe, przypominające kolory oceanu i letniego nieba. Od odcieni błękitu po żywą fuksję i jasny pomarańcz, kolory tej kolekcji odzwierciedlają różnorodność i piękno letnich odcieni.

Diego M
Fot. Mat. prasowe

Ten sezon oferuje wybór odzieży, która łączy w sobie elegancję i styl, odpowiedni do uroku letnich dni. Od lekkich trenczy idealnych do przejścia z wiosny na lato, po wodoodporne elementy, które elegancko radzą sobie w najbardziej nieprzewidywalne dni.

Diego M
Fot. Mat. prasowe

Materiał promocyjny marki Diego M

TAGI #moda

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.