Sydney Sweeney x Tory Burch
Fot. Materiały prasowe
O tym się mówi!

Sydney Sweeney w najnowszej kampanii Tory Burch

W roli głównej... kultowe sandały Millers

Aleksandra Frankowska 6 czerwca 2022 12:27
Sydney Sweeney x Tory Burch
Fot. Materiały prasowe

W najnowszej kampanii Tory Burch możemy zobaczyć Sydney Sweeney. Aktorka prezentuje kultowe już sandały Millers w wielu wersjach kolorystycznych, a także torebki. Całość utrzymana została w konwencji luzu i chilloutu, z wdzięcznym tytułem kampanii Show Me Your Millers.

ZOBACZ TEŻ: Drugi sezon "Euforii": seks, narkotyki i pokolenie Z zagubione w social mediach

Sydney Sweeney w kampanii Tory Burch

Model sandałów Miller jest od lat kultowym produktem marki. Tym razem w najnowszej kampanii zaprezentowane zostały przeróżne wersje kolorystyczne, zestawione z krótkimi shortami i stylizacjami w wersji vintage. Odcienie takie, jak wiśnia, metaliczne złoto czy kość słoniowa to prawdziwa rewolucja wśród obuwia marki. Błękitny kabriolet, którym podróżuje aktorka prezentując sandały, jest niczym wyjęty z lat 60. Kampania pojawi się na całym świecie, zarówno online, jak i na witrynach sklepów Tory Burch. Znana z serialu Euphoria aktorka już po raz kolejny bierze udział w kampanii marki Tory Burch. Wcześniej prezentowała kolekcję butów Good Luck, które powstały we współpracy z Dazed Media.

Pomysł na najnowszą kampanię Tory Burch

Autorką kampanii Tory Burch jest Charlotte Wales. Stylizacje zostały stworzone przez Mela Ottengerga. Za tło posłużyły pustynie Los Angeles, a jako ścieżkę dźwiękową wykorzystano piosenkę Walking in LA autorstwa Missing Persons. 

Sydney Sweeney x Tory Burch
Fot. Materiały prasowe

TAGI #Tory Burch

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.