BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Świat jaskrawych kolorów, wirujących kształtów i hałaśliwej zabawy przyciągnie wszystkich: poznaj nową kolekcję BIMBA Y LOLA

Na słonecznych, zielonych polach za miastem w ciągu jednej nocy, z dnia na dzień, wyrósł majestatyczny, mechaniczny ogród... Oto esencja wyjątkowej kampanii marki BYMBA Y LOLA.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 6 września 2023 12:45
BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe

Nowa kolekcja BIMBA Y LOLA FW23 zaprasza ciebie (i twoją torbę!) do całodziennej zabawy w wyjątkowym parku rozrywki. W najnowszym odcinku naszej serii GARDEN CLUB, Grant James-Thomas i Ashley Munns po raz kolejny udowadniają swoją miłość do krajobrazów z analogowego świata, prezentując nam kolory Eden, niewinnej retro-tech zabawy...

BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe

Główna gwiazda tej zimy? Nowa torba Pocket Bag! Towarzyszy bohaterom podczas każdej przejażdżki. Latając na rollercoasterze, szarżując na samochodzikach, unosząc się pod kolorowymi balkonami. W czarnej, czerwonej lub szarej skórze – kochamy je wszystkie!

Wyjdź więc na zewnątrz, aby odnaleźć swoje wewnętrzne dziecko. 

BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe

Psst, cała zabawa odbywa się na ryzyko użytkownika, żetony nie podlegają wymianie na gotówkę! #bimbaylolized

BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe

TAGI #moda

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?