BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Świat jaskrawych kolorów, wirujących kształtów i hałaśliwej zabawy przyciągnie wszystkich: poznaj nową kolekcję BIMBA Y LOLA

Na słonecznych, zielonych polach za miastem w ciągu jednej nocy, z dnia na dzień, wyrósł majestatyczny, mechaniczny ogród... Oto esencja wyjątkowej kampanii marki BYMBA Y LOLA.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 6 września 2023 12:45
BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe

Nowa kolekcja BIMBA Y LOLA FW23 zaprasza ciebie (i twoją torbę!) do całodziennej zabawy w wyjątkowym parku rozrywki. W najnowszym odcinku naszej serii GARDEN CLUB, Grant James-Thomas i Ashley Munns po raz kolejny udowadniają swoją miłość do krajobrazów z analogowego świata, prezentując nam kolory Eden, niewinnej retro-tech zabawy...

BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe

Główna gwiazda tej zimy? Nowa torba Pocket Bag! Towarzyszy bohaterom podczas każdej przejażdżki. Latając na rollercoasterze, szarżując na samochodzikach, unosząc się pod kolorowymi balkonami. W czarnej, czerwonej lub szarej skórze – kochamy je wszystkie!

Wyjdź więc na zewnątrz, aby odnaleźć swoje wewnętrzne dziecko. 

BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe

Psst, cała zabawa odbywa się na ryzyko użytkownika, żetony nie podlegają wymianie na gotówkę! #bimbaylolized

BIMBA Y LOLA
Fot. materiały prasowe

TAGI #moda

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Nie pokochali się od razu, kilka lat temu pokonali kryzys. Hania Żudziewicz i Jacek Jeschke o drodze o ślubu

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.