Jak odtworzyć jej look?

Sabina Zięba 21 września 2018 17:30

Gdyński festiwal trwa w najlepsze! Mimo obecności na nim wielu twórców filmowych oraz znanych gwiazd kina, to właśnie Grażyna Torbicka przyćmiła już w pierwszy dzień wszystkich swoją stylizacją. Autorka emitowanego w TVP2  programu „Kocham Kino” zrezygnowała z sukni, stawiając na nowoczesną prostotę i elegancję.

Na czerwonym dywanie pojawiła się w modnych w ostatnim czasie spodniach z szerokimi nogawkami i wiązanej w talii luźnej bluzce w kratkę. By nie było zbyt nudno, prezenterka dobrała do całości wyróżniający się czerwony długi płaszcz, który pięknie kontrastował z kolorem jej włosów. Elegancji dodawała złota delikatna biżuteria oraz torebka z łańcuszkiem również o złotej barwie. Goście festiwalu i fotoreporterzy nie kryli zachwytu!

W naszej galerii zebraliśmy rzeczy, dzięki którym odtworzycie look Grażyny Torbickiej. To idealna stylizacja na elegancką galę, a także na co dzień!  

1/8
Copyright @Materiały prasowe
1/8

buty born2be.pl Love Letters, cena: 69,99 z 149,99 zł

2/8
Copyright @Materiały prasowe
2/8

płaszcz Zara 399 zł

3/8
Copyright @Materiały prasowe
3/8

bransoletka Tous Parade, cena: 479 zł, pierścionek YES, cena: 139 zł

4/8
Copyright @Materiały prasowe
4/8

spodnie 4th & Reckless, cena: 209 zł

5/8
Copyright @Materiały prasowe
5/8

okulary theblogshop.pl DOLL, cena: 29,99 zł

6/8
Copyright @Materiały prasowe
6/8

bluzka koszulowa H&M, cena: 79,90 zł

7/8
Copyright @Materiały prasowe
7/8

torebka Anna Field, cena: 94 zł

8/8
Copyright @East News
8/8

Grażyna Torbicka

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.