DZIENNIKI ŚLUBNE W.KRUK
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Dzienniki Ślubne W.KRUK

Dzień ślubu należy wyłącznie do nich!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 4 czerwca 2023 21:18
DZIENNIKI ŚLUBNE W.KRUK
Fot. materiały prasowe

Musi odpowiadać ich wyobrażeniu o tym wyjątkowym, nieidealnym i pełnym miłości dniu. Z gośćmi lub bez, w kościele lub w ogrodzie, w sukni lub w garniturze – każdy przeżywa ten dzień tak, jak to sobie wymarzy. Minimalistyczne stylizacje uzupełni najpiękniejsza, ponadczasowa biżuteria.

Jej unikalny zestaw
Czy to właśnie ona skradnie uwagę wszystkich? Jest jedną z dwóch najważniejszych osób tego dnia, a piękna oprawa szyi podkreśli jej wewnętrzny blask i wyeksponuje całą stylizację. Z subtelną, minimalistyczną kreacją doskonale sprawdzi się romantyczny, złoty wisiorek – np. orchidea otulająca diament. Z kolei do garniturowych stylizacji idealnie będzie pasował wyrazisty, mosiężny naszyjnik, delikatnie opadający na dekolt.

W.KRUK
Fot. Materiały prasowe
Co więcej, łączenie różnych biżuteryjnych elementów, tak aby kompozycja była wyjątkowa i unikalna, jest jak najbardziej wskazane. Jej samodzielnie skomponowany zestaw, stworzony z najpiękniejszej biżuterii doda indywidualnego charakteru stylizacji i sprawi, że wyrazi siebie. Połączenia mogą być zupełnie nieoczywiste jak np. długie, finezyjne kolczyki wykonane ze złota i okraszone cyrkoniami z delikatnym, złotym naszyjnikiem „supełkiem”.

W.KRUK
Fot. Materiały prasowe

Jego ulubiona biżuteria
Jak wyrazić siebie? Najważniejsze, żeby czuć się tego dnia swobodnie. Męski nadgarstek przyozdobi elegancki czasomierz - z minimalistyczną lub wyrazistą tarczą, na pasku lub bransolecie, taki jak lubi. Założony tego dnia sygnet, podkreśli jego dłoń i doda charakteru całej stylizacji.

W.KRUK
Fot. Materiały prasowe

Ich wspólna podróż

Ślubne obrączki – klasyczne lub wyraziste – to zapowiedź wspólnej życiowej podróży, w którą wybierają się zakochani. To one stanowią symbol miłości, który będzie im towarzyszył podczas życiowej drogi oraz najważniejszy element biżuteryjny tego dnia. To, jakie obrączki wybiorą, zależy wyłącznie od nich. Wybór kruszców, formy i stylu jest nieskończenie szeroki. Każdy wybór będzie dobry, bo to ich wyjątkowa chwila.

W.KRUK
Fot. Materiały prasowe

Złoto i perliste akcenty to kompozycja doskonała – razem podkreślą subtelność stylizacji. Srebro połączone z cyrkoniami daje olśniewający efekt, a pokryte emalią podkreśli styl i nowoczesność. A jakie są Twoje ulubione zestawienia?

W.KRUK
Fot. Materiały prasowe

Biżuteria ślubna W.KRUK dostępna jest we wszystkich salonach marki oraz na stronie.

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?