Salma Hayek, Valentina
Fot. Tim P. Whitby/Getty Images
O tym się mówi!

Salma Hayek z córką na okładce Vogue Mexico

To ich pierwszy wspólny oficjalny wywiad. I ta sesja!

Aleksandra Frankowska 27 kwietnia 2022 12:27
Salma Hayek, Valentina
Fot. Tim P. Whitby/Getty Images

Na najnowszej okładce magazynu Vogue Mexico Salma Hayek pozuje z córką Valentiną. To ich pierwszy wspólny wywiad i zachwycająca okładka, która pokazuje ich niezwykłe podobieństwo. Valentina, która skończyła 14 lat ma ogromne szanse iść w ślady słynnej mamy. Jak układają się ich relacje? Co Salma przekazuje Valentinie? Czy sesja w Vogue to dopiero początek?

ZOBACZ TEŻ: Salma Hayek wywołała prawdziwą burzę w sieci!

Salma Hayek z córką na okładce Vogue

Córka Hayek i biznesmana Francois-Henriego Pinaulta skończyła 14 lat. Od jakiegoś czasu coraz częściej pojawiała się na ściankach w towarzystwie słynnej mamy. Tym razem mamy okazję podziwiać je w duecie na okładce magazynu Vogue Mexico z okazji Dnia Matki. Obie zachwycają urodę i wyglądają jak dwie krople wody. To zdecydowanie po mamie Valentina odziedziczyła urodę i kto wie… może także talent aktorski? To nie tylko ich pierwsza wspólna okładka, ale również wywiad. Szczery, pełen emocji i prawdziwych treści o relacji matki i córki we współczesnym świecie. Niezwykła sesja, w której wzięły udział odbyła się w domowym wnętrzu, pełnym harmonii, roślin i rodzinnego ciepła. Nic nie wydawało się sztuczne i wymuszone.

Fani Salmy są zachwyceni podobieństwem obu kobiet. Valentina ma niezwykle podobną, smukłą twarz oraz długie włosy i ciemne oczy. Zupełnie jak jej mama.

CZYTAJ TEŻ: Salma Hayek była ofiarą molestowania przez Harveya Weinsteina. Aktorka cierpiała na depresję

Valentina Paloma Pinault skończyła 14 lat

Córka Salmy Hayek od najmłodszych lat towarzyszyła znanym rodzicom podczas licznych wydarzeń. Życie w blasku fleszy było więc jej codziennością, dlatego nikogo nie dziwi tak wczesny debiut Valentiny. Salma z pewnością doskonale wie, kiedy przyszedł najlepszy czas na bardziej otwarte pokazanie córki światu, która jak widać, nie stroni od fotoreporterów. Ogromne wrażenie Valentina zrobiła na wszystkich przy okazji premiery filmy Eternals, kiedy pojawiła się u boku Salmy na premierze.

Kto wie, może już niedługo zobaczymy Valentinę w zupełnie nowej roli na wielkim ekranie? 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.