Jackie Kennedy, Melania Trump- main topic
Fot. East News, Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Czy Melania Trump celowo naśladuje styl Jackie Kennedy? Pojawił się kolejny dowód…

Marcin Brzeziński 15 lutego 2017 19:45
Jackie Kennedy, Melania Trump- main topic
Fot. East News, Getty Images

Podejrzenia, że Melania Trump celowo naśladuje styl Jacqueline „Jackie” Kennedy pojawiły się już w dniu zaprzysiężenia jej męża, Donalda na 45. prezydenta Stanów Zjednoczonych Ameryki. Obserwatorzy od razu dostrzegli zastanawiające podobieństwo pomiędzy zestawem Ralpha Laurena Melanii Trump a kostiumem, który w dniu inauguracji prezydentury Johna F. Kennedy’ego wybrała jego żona. Mogła być to oczywiście przypadkowa zbieżność, jednak w ostatnich dniach pojawił się kolejny dowód w sprawie…

 

Jackie Kennedy, Melania Trump
Fot. Getty Images, Pinterest

Jackie Kennedy na zaprzysiężenie jej męża w 1961 roku i Melania Trump na inauguracji prezydentury jej męża.

 

Polecamy też: Zagadka rozwiązana! Wiemy, kto ubrał Melanię Trump na inaugurację prezydentury jej męża!

 

Melania na Florydzie

Podczas niedawnej wizyty na Florydzie (a dokładniej w Mar-o-Lago, gdzie Trump ma luksusową posiadłość), którą odbyła w raz ze swoim mężem i premierem Japonii Shinzo Abe Melania Trump zaprezentowała wierną kopię stroju Jackie Kennedy z 1973 roku. Były to bardzo szerokie białe spodnie z wysokim stanem i czarna koszula. Oraz oczywiście okulary przeciwsłoneczne, z którymi Jackie Kennedy się nie rozstawała. Co ciekawe w takiej stylizacji wdowa po Kennedym wystąpiła również… podczas pobytu na Florydzie!

 

Melania Trump
Fot. Getty Images

Melania Trump podczas wizyty na Florydzie.

 

Polecamy też: Melania Trump na wieczornym Balu Inauguracyjnym wystąpiła w sukni... własnego projektu! Jak wypadła?


Być jak Jackie Kennedy

Amerykańskie media przypominają, że postacią Jacqueline Kennedy Melania Trump była zafascynowana od dawna. W 1999 roku, kiedy zapytano ją, jaką Pierwszą Damą byłaby jeśli jej mąż zostałby prezydentem USA odpowiedziała; „Bardzo tradycyjną. Jak Betty Ford lub Jackie Kennedy. Wspierałabym męża”. Wtedy oczywiście to pytanie wydawało się całkowicie absurdalne. Nikt nie mógł przecież przypuszczać, że Donald Trump kiedykolwiek zamieszka w Białym Domu. A Melanii Trump wspierając męża zacznie naśladować styl Jackie Kennedy… Wniosek? Czasem warto się poważnie zastanowić się, zanim o coś zapytamy. Po co wywoływać wilka z lasu!

 

Jackie Kennedy
Fot. Pinterest

Jacqueline „Jackie” Kennedy na Florydzie w 1973 roku.
 

 

Polecamy też: Jackie Kennedy była i wciąż pozostaje prawdziwą ikoną mody. Spróbuję odkryć sekrety jej stylu!

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.