jak wygląda Twiggy w 2021
Fot. PAP
O tym się mówi

71-letnia Twiggy na okładce Vogue'a. Słynna modelka bardzo się zmieniła!

Jak wygląda Twiggy w 2021?

Redakcja VIVA! 23 marca 2021 17:31
jak wygląda Twiggy w 2021
Fot. PAP

Twiggy, a tak naprawdę Lesley Lawson urodziła się w Londynie w 1949 roku. Karierę rozpoczęła bardzo szybko, bo już w wieku 16-lat. Od samego początku jej elementem charakterystycznym były piękne duże oczy, które właśnie dzięki niej stały się kanonem piękna w latach 60. Miała niesamowitą szczupłą, niemal chłopięcą sylwetkę, dzięki czemu projektanci ją uwielbiali. Każdy model sukienki mini, czy spodni cygaretek leżał na niej idealnie. Swój pierwszy sukces aktorski odniosła w filmie Kena Russella Chłopak - The Boy Friend. Otrzymała za tę rolę dwa Złote Globy. Swoją karierę kontynuowała w Anglii i Ameryce. Grała m.in. w takich produkcjach jak The Blues Brothers, Club Paradise i The Little Match Girl. W 1988 roku poślubiła Leigha Lawsona. Była pierwszą aktorką i modelką, która użyczyła swojego wizerunku do stworzenia lalki Barbie. Jej krótka, stylowa fryzura stała się hitem na całym świecie. Do dnia dzisiejszego używamy określenia ostrzyc się na Twiggy. Przez całe życie była drobną i delikatną kobietką. Ważyła około 40 kg i miała 164 cm wzrostu. Co na modelkę jest dosyć mało. Twiggy była modelką, aktorką, piosenkarką i osobowością która lansowała i dyktowała trendy! Zachwycała nie tylko dziewczyny z sąsiedztwa, ale również ludzi kultury i branży mody. Jej zdjęcia zdobiły okładki 13 międzynarodowych edycji „Vogue’a”. Twiggy była celebrytką, cały świat oszalał na punkcie kobiety-dziecka. Już zawsze pozostanie ikoną stylu.

Zobacz także: Jak dziś wyglądają słynne modelki z lat 90.?

71-letnia Twiggy na okładce Vogue Greece

To niesamowite, że Twiggy znowu pojawiła się na okładce Vogue i to w wieku 71-lat. Słynna modelka stanęła przed obiektywami światowej sławy fotografów, w tym Richarda Avedona. Dziś możemy podziwiać 71 – letnią modelkę na okładce najnowszego Vogue’a Greece. Zmieniła się nie do poznania i wygląda naprawdę doskonale. Kobieco, pięknie i spokojnie prezentuje się na zdjęciach. Jak wam się podoba ta okładka? 

Twiggy metamorfoza w 2021
Fot. PAP

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…