gigi-hadid-pokazala-swoje-zdjecie-po-raz-pierwszy-po-porodzie-post-niesie-za-soba-wazny-przekaz
Fot. Instagram @gigihadid
O TYM SIĘ MÓWI

Gigi Hadid pokazała, jak wygląda jej ciało 4 miesiące po porodzie!

Modelka zaskoczyła fanów!

Paulina Filipowicz 29 stycznia 2021 12:29
gigi-hadid-pokazala-swoje-zdjecie-po-raz-pierwszy-po-porodzie-post-niesie-za-soba-wazny-przekaz
Fot. Instagram @gigihadid

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami w połowie września 2020 roku. Para dotychczas nie ujawnia zbyt wielu szczegółów z życia prywatnego, jednak kilka dni temu, światowej sławy modelka zdradziła imię swojej córeczki. Khaia, bo tak nazywa się pociecha Gigi i Zayn'a, jest zdrobnieniem od imienia Khairiah (tak nazywała się babcia modelki). Co ciekawe, "khai" w języku arabskim oznacza "koronowany". Teraz Gigi Hadid postanowiła ujawnić kolejne szczegóły z życia prywatnego i pokazała, jak wygląda jej ciało cztery miesiące po porodzie!

Gigi Hadid pokazała jak wygląda jej ciało 4 miesiące po porodzie

Gigi Hadid jest jedną z najsłynniejszych modelek ostatnich lat. Współpracuje z topowymi markami i luksusowymi domami mody. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt okładek najważniejszych modowych magazynów. Choć od młodych lat intensywnie pracuje na swój sukces, w ostatnim roku wycofała się z życia zawodowego. Jak się później okazało, powodem była ciąża. Gigi większość miesięcy minionego roku spędziła na rodzinnej farmie swojej mamy w Pensylwanii. Tam odpoczywała, zbierała siły i spędzała czas z najbliższymi. Gigi Hadid i Zayn Malik o przyjściu na świat swojego pierwszego potomka poinformowali 24 września 2020 roku.

Gigi na początku tego roku zawitała wraz z Zayn'em i małą córeczką do Nowego Jorku po długiej przerwie. Teraz, modelka powraca do zawodowych obowiązków i wszystko wskazuje na to, że jest w świetnej formie! Mama Khai opublikowała zdjęcie z planu sesji zdjęciowej podczas pracy. Miała na sobie biały zestaw od francuskiego projektanta Jacquemus'a, więc można podejrzewać, że szykuję się nowa kampania marki z Gigi Hadid w roli głównej!

Największą uwagę fanów zwróciła jednak sylwetka modelki. Zaledwie cztery miesiące po porodzie, Gigi wygląda olśniewającą! Na pierwszym planie widać płaski, wysportowany brzuch, który nie wskazuje na to, że jeszcze kilka miesięcy temu modelka była w ciąży! Czy to zasługa dobrej diety, intensywnych ćwieczeń, genów, a może medycyny estetycznej? Gigi póki co nie podaje odpowiedzi.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.