gigi-hadid-pokazala-swoje-zdjecie-po-raz-pierwszy-po-porodzie-post-niesie-za-soba-wazny-przekaz
Fot. Instagram @gigihadid
O TYM SIĘ MÓWI

Gigi Hadid pokazała, jak wygląda jej ciało 4 miesiące po porodzie!

Modelka zaskoczyła fanów!

Paulina Filipowicz 29 stycznia 2021 12:29
gigi-hadid-pokazala-swoje-zdjecie-po-raz-pierwszy-po-porodzie-post-niesie-za-soba-wazny-przekaz
Fot. Instagram @gigihadid

Gigi Hadid i Zayn Malik zostali rodzicami w połowie września 2020 roku. Para dotychczas nie ujawnia zbyt wielu szczegółów z życia prywatnego, jednak kilka dni temu, światowej sławy modelka zdradziła imię swojej córeczki. Khaia, bo tak nazywa się pociecha Gigi i Zayn'a, jest zdrobnieniem od imienia Khairiah (tak nazywała się babcia modelki). Co ciekawe, "khai" w języku arabskim oznacza "koronowany". Teraz Gigi Hadid postanowiła ujawnić kolejne szczegóły z życia prywatnego i pokazała, jak wygląda jej ciało cztery miesiące po porodzie!

Gigi Hadid pokazała jak wygląda jej ciało 4 miesiące po porodzie

Gigi Hadid jest jedną z najsłynniejszych modelek ostatnich lat. Współpracuje z topowymi markami i luksusowymi domami mody. Na swoim koncie ma kilkadziesiąt okładek najważniejszych modowych magazynów. Choć od młodych lat intensywnie pracuje na swój sukces, w ostatnim roku wycofała się z życia zawodowego. Jak się później okazało, powodem była ciąża. Gigi większość miesięcy minionego roku spędziła na rodzinnej farmie swojej mamy w Pensylwanii. Tam odpoczywała, zbierała siły i spędzała czas z najbliższymi. Gigi Hadid i Zayn Malik o przyjściu na świat swojego pierwszego potomka poinformowali 24 września 2020 roku.

Gigi na początku tego roku zawitała wraz z Zayn'em i małą córeczką do Nowego Jorku po długiej przerwie. Teraz, modelka powraca do zawodowych obowiązków i wszystko wskazuje na to, że jest w świetnej formie! Mama Khai opublikowała zdjęcie z planu sesji zdjęciowej podczas pracy. Miała na sobie biały zestaw od francuskiego projektanta Jacquemus'a, więc można podejrzewać, że szykuję się nowa kampania marki z Gigi Hadid w roli głównej!

Największą uwagę fanów zwróciła jednak sylwetka modelki. Zaledwie cztery miesiące po porodzie, Gigi wygląda olśniewającą! Na pierwszym planie widać płaski, wysportowany brzuch, który nie wskazuje na to, że jeszcze kilka miesięcy temu modelka była w ciąży! Czy to zasługa dobrej diety, intensywnych ćwieczeń, genów, a może medycyny estetycznej? Gigi póki co nie podaje odpowiedzi.  

Wideo

Justyna i Jakub Przygońscy: „jesteśmy zapracowanymi rodzicami”. Tak zmieniły ich dzieci

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.