CCC
Fot. Adobe Stock
O TYM SIĘ MÓWI

CCC otwiera swoje sklepy stacjonarne! Ponad 120 placówek wznawia działalność

Jakie inne sieci otwierają swoje drzwi dla klientów?

Paulina Filipowicz 27 kwietnia 2020 12:29
CCC
Fot. Adobe Stock

Pandemia koronawirusa bardzo zmieniała dotychczasowe życie. Chociaż ciągle pozostajemy w domowej izolacji, gospodarka powoli zaczyna powracać do normy. Jest to dobra wiadomość, która może zwiastować, że drobnymi krokami wrócimy do życia, które znamy sprzed pandemii. Mimo, iż rząd nie zapowiedział jeszcze dokładnych dat kolejnych etapów odmrożenia gospodarki, niektóre znane sieci ogłaszają otwarcie sklepów stacjonarnych, w tym H&M, a teraz także CCC! Jak to możliwe?

CCC otwiera sklepy stacjonarne

Do tej pory mogliśmy robić zakupy wyłącznie internetowo. Według planu odmrożenia gospodarki przedstawionego przez rząd, w trzecim etapie zostaną otwarte galerię, w tym sklepy odzieżowe. Póki co nie wiadomo, kiedy to nastąpi, ponieważ wszystko jest uzależnione od postępowania choroby. Choć galerie handlowe na razie pozostają zamknięte, już teraz wybrane marki otwierają swoje sklepy stacjonarne. Pierwszą siecią, która podjęła decyzję o otwarciu była szwedzka sieciówka H&M. Póki co marka zdecydowała się uruchomić cztery sklepy: w Katowicach, Zakopanem, Wrocławiu oraz Sopocie. Będą czynne w godzinach od 11 do 19, a klienci będą musieli zachować wszelkie środki bezpieczeństwa. Kolejna sieć, która ogłosiła otwarcie sklepów stacjonarnych to CCC.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@jemerced nie boi się eksperymentować z modą – nawet w domowym zaciszu! Swój look uzupełniła klapkami #GinoRossi na obcasie typu kaczuszka w kolorze brązu. Zabawa z modą to w końcu możliwość wyrażenia osobowości i stylu! Zgadzacie się? 🛒 119AL3952 @jemerced is not afraid of fashion experiments. She finished her look with the #GinoRossi kitten heel brown slippers. After all, fashion is about fun! It gives you a possibility to express your personality and style, doesn’t it? 🛒 119AL3952 #hometimestories #ccc #stayhome #zostańwdomu #buty #modadamska #influencerstyle #fashiontip #zakupyonline #shoelover#slippers #kittenheel #fashionfreak

Post udostępniony przez CCC (@cccshoesbags)

Marka CCC postanowiła powoli otworzyć swoje sklepy pod hasłem #TęskniliśmyZaWami. Ambasadorzy brandu w mediach społecznościowych pokażą, jak zadbać o siebie w tym trudnym czasie i co powinno znaleźć się w wiosennej garderobie. Klienci muszą liczyć się z nowymi zasadami w nich obowiązującymi. Jak będą wyglądały zakupy w sklepach stacjonarnych? Jednym z wytycznych dla klientów jest oczywiście obowiązek zakrywania ust i nosa na terenie sklepu. Sprzedawcy będą pilnować, by na terenie butiku znajdowała się określona w ustawie liczba osób. Władze CCC proszą też o płatności bezgotówkowe i dezynfekowanie rąk przed rozpoczęciem zakupów.

Swoje sklepy otwierają nie tylko CCC i H&M, ale także inne znane marki. Polska sieć odzieżowa Tatuum też ma to szczęście, że nie ulokowała wszystkich swoich sklepów w galeriach handlowych. 21 kwietnia otworzyła 7 salonów. Swoje drzwi dla klientów otwiera także warszawski dom handlowy Mysia 3. W tym ostatnim, już w najbliższą sobotę, otwierają się sklepy, marek COS, Muji, NAP oraz Alba1913 Healthy is Beautiful.  Od poniedziałku 27 kwietnia zostają otwarte także wybrane perfumerie sieci Douglas: w Gdyni, Toruniu i Zakopanem. Na otwarcie wielu swoich sklepów zdecydowała się też polska sieć z odzieżą dla dzieci Coccodrillo. Firma jednak zachęca: Skorzystaj z nowych możliwości złożenia zamówienia przez telefon, bezpośrednio w Twoim salonie Coccodrillo.  

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.