VIVA! Tylko u nas

Buty Caprice, czyli filozofia tworzenia lepszego życia

Ta niemiecka marka obecna jest na polskim rynku już prawie 20 lat!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 13 listopada 2023 09:25

CAPRICE w wyjątkowy sposób łączy w sobie tradycję z ciągłym dążeniem do innowacji. Najwyższej jakości skóry, nieskazitelna jakość wykonania oraz autorskie technologie marki zrewolucjonizowały chodzenie, każdego roku poszerzając grono zadowolonych klientów.

W kolekcjach Caprice można znaleźć pięć wiodących technologii, które wpływają na jakość noszenia obuwia. Technologie stosowane są w dedykowanych modelach, które zawsze są oznaczone.

CLIMOTION to najkrócej mówiąc, wbudowany system klimatyzacji. Dzięki specjalnej wkładce, stworzonej na wzór plastra miodu, odprowadza wilgoć z buta, w lecie chroni przed przegrzaniem, a w zimie przed chłodem od podłoża. Odpowiednia cyrkulacja powietrza zapewnia stały komfort termiczny.

Buty z technologią MEMOTION posiadają miękką wkładkę pamięciową, która idealnie dopasowuje się do stopy i fantastycznie ją amortyzuje. Technologia ANTISHOKK to system amortyzacji w obcasie, który tłumi uderzenia aż do 50%, dbając o nasz kręgosłup.

Dodatkowo w butach jesiennych i zimowych marki Caprice stosowany jest system Blue GRIP, który zapewnia świetną przyczepność do podłoża nawet na bardzo śliskiej powierzchni, a w letnich system Blue OXYGEN zapewnia dodatkową wentylację wnętrza buta.

Z reguły komfort i wygoda, nie kojarzą się z modą i stylem. Nic bardziej mylnego. Co sezon marka Caprice wypuszcza bogatą kolekcję, podążając za najnowszymi trendami. Po soczyście kolorowym lecie, nastał stonowany sezon jesienno –zimowy, obfity w beże i szarości. Nie zabrakło też klasycznej czerni i kasztanowego brązu. Oprócz modeli ze skóry licowej, Caprice proponuje piękne modele zamszowe i nubukowe. Królują mokasyny, botki, kozaki, a także śniegowce, które co roku są bestsellerami wśród zimowych propozycji. Wśród wielu modeli można dostrzec różnorodność fasonów.

Buty Caprice niejednokrotnie można było zobaczyć na stopach osób publicznych, które na co dzień stawiają na komfort, wygodę i styl.

Do niedawna kolekcje tej marki można było znaleźć jedynie w sklepach multibrandowych,  obecnie Caprice posiada swój firmowy e-sklep.

I Ty podaruj sobie komfort każdego dnia!

TAGI #buty

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.