Trendbook 2023, okładka
Fot. Materiały prasowe @Burda Media Polska
STYL ŻYCIA

20 gorących trendów i 3 zaskakujące antytrendy

Poznaj nasz najnowszy Trendbook na 2023 rok

Konrad Szczęsny 21 lutego 2023 17:44
Trendbook 2023, okładka
Fot. Materiały prasowe @Burda Media Polska

Trend na naturalność, live shopping, ale także rozśpiewany marketing plus 20 kolejnych trendów, inspiracji i wskazówek - to wszystko znajdziesz w Praktycznym Trendbooku na 2023, który możesz pobrać już teraz na POD TYM ADRESEM.

Jesteś aktywna w mediach społecznościowych i digitalu? Śledzisz trendy, a może sama jesteś lub chcesz być influencerką? Mamy dla Ciebie praktyczny Trendbook 2023, przygotowany przez specjalistów Focus Nation i wzbogacony o liczne komentarze ekspertów zewnętrznych. To „must have” dla każdego, kto zajmuje się marketingiem i reklamą. To „must read” dla każdego, kto korzysta z nowinek technologicznych, szuka inspiracji i chce korzystać z nowych możliwości, jakie przynosi technologia.

Trendbook to ponad 90 stron praktycznej wiedzy w 4 kategoriach: Social Media, Digital Marketing, Inspiracje i Antytrendy.

Trendbook jest darmowy, podany w przyjaznej formie pliku pdf, który można pobrać na: www.focus-nation.pl/trendbook2023

Partnerem merytorycznym trendbooka jest IAA Polska.

Patronami medialnymi trendbooka są: Media Marketing Polska, Burda Media Polska, Nowy Marketing, OOH Magazine, Sprawny Marketing, Brief.

Michał Korczak, Dyrektor Zarządzający agencji Focus Nation komentuje: „Prawdopodobnie, otwierając nasz raport, zastanawiasz się, skąd pomysł na kolejny na polskim rynku trendbook? I słusznie. Co roku powstaje kilka publikacji, które warto śledzić, ale nie tylko dlatego, że dają one przedsmak tego, co nastąpi lub tego, co aktualnie krystalizuje się jako nowy trend. To nie trafność predykcji jest najważniejsza, ale różnorodność opinii na ich temat, które pomagają zrozumieć zjawiska uchwycone z różnych perspektyw.

Oddajemy w Twoje ręce materiał, prezentujący naszą perspektywę pracy z trendami oraz niezależną perspektywę różnych specjalistów. Podjęliśmy się ułożenia ich w postaci „Praktycznego Trendbooka 2023”. Znajdziesz w nim najciekawsze i najistotniejsze naszym zdaniem trendy, które wpłyną na pracę w przestrzeni komunikacji, choć nie tylko. Część z nich zdaje się być oczywista i nie sposób ich pominąć. Część może Cię zaskoczyć i mam nadzieję zainspirować.

Każdy z wymienionych przez nas trendów wzbogaciliśmy garścią praktycznych wskazówek, pomagających włączyć je do obecnie realizowanych projektów. Mam nadzieję, że dzięki naszemu raportowi będziesz lepiej przygotowany do czekających Cię wyzwań, a każdą nadarzającą się okazję do kreatywnej komunikacji wykorzystasz świadomie” – dodaje Michał Korczak.

Trendbook w liczbach to:

  • Ponad 90 stron praktycznej wiedzy

  • 20 gorących trendów i 3 zaskakujące antytrendy

  • w 4 kluczowych obszarach – Social Media, Digital Marketing, Inspiracje i Antytrendy

  • Trendy komentują znakomici eksperci z rynku

  • A jak je widzi sztuczna inteligencja? Zobaczysz to w grafikach i wskazówkach.

Praktyczny Trendbook 2023 pobierzesz tu: www.focus-nation.pl/trendbook2023

lub skanując QR code: 

Kod QR trendbook 2023
Fot. Materiały prasowe @Burda Media Polska

Zobacz spis trendów:

Focus trendbook 2023, spis
Fot. Materiały prasowe @Burda Media Polska

Trendbook 2023, okładka
Fot. Materiały prasowe @Burda Media Polska

Eksperci Burda Media Polska
Fot. Materiały prasowe @Burda Media Polska

Focus trendbook 2023 Burda Media Polska
Fot. Materiały prasowe @Burda Media Polska

Focus trendbook 2023
Fot. Materiały prasowe @Burda Media Polska

O Praktycznym Trendbooku 2023 znajdziesz więcej informacji w biurze prasowym grupy IF Nation: https://if-nation.prowly.com/229845-praktyczny-trendbook-2023  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.