Małgorzata Foremniak z córką na okładce Vivy!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Nowy numer!

Łączy je niezwykle silna więź. Małgorzata Foremniak z córką po raz pierwszy na okładce VIVY!

J G 18 maja 2016 15:15
Małgorzata Foremniak z córką na okładce Vivy!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Bohaterkami okładkowymi nowej majowej VIVY! są Małgorzata Foremniak i jej córka Ola Jędruszczak. Łączy je niezwykle silna więź. Emocjonalne porozumienie bez słów, które widać w gestach, sposobie, w jaki na siebie patrzą, oddaniu, z jakim o sobie myślą. Zresztą słowa też są ważne. Bo pięknie opisują miłość między matką a córką.  - Ten czas, który spędziłyśmy razem, który wciąż jeszcze trwa, jest dla mnie jak dar od losu” - mówi Małgorzata Foremniak. Wzruszającej rozmowie o budowaniu więzi towarzyszą piękne zdjęcia!

 

Co jeszcze znajdziecie w majowej VIVIE?

Specjalnie na Dzień Matki oprócz okładkowego wywiadu - wspaniała sesja znanych mam z synami - Justyny Steczkowskiej, Maryli Rodowicz, Katarzyny Figury, Edyty Górniak, Danuty Wałęsy. A także reportaż „Wszystkie barwy macierzyństwa” - jak wygląda wychowywanie dzieci w Europie, Afryce, Azji. A oprócz tego Katarzyna i Cezary Żakowie opowiadają o swoim związku - wiecie, że są razem od ponad 30 lat i ciągle są o siebie zazdrośni!  Przedsmak sesji i wywiadu z parą - zobaczcie wideo z bacstage'u! Grzech Piotrowski zdradza, dlaczego rzucił pop. Roman Polański wznawia  autobiografię. Polecamy!

 

Zobaczcie także: „Uprawiałam hazard. Wyszłam za alkoholika. Budowałam dom, mając 30 tys. zł”. Katarzyna Grochola - szczery wywiad z „Urodzy Życia”!

 

VIVA! 10/2016 z Małgorzatą Foremniak i jej córką Ola Jędruszczak na okładce do kupienia od 19 maja.

Małgorzata Foremniak i Ola Jędruszczak, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM


 Z nowym numerem VIVY! możecie kupić także płytę Agnieszki Maciąg z ćwiczeniami jogi (19,99 zł).

Płyta Agnieszki Maciąg
Fot. Edipresse

 

 

 

 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BEATA TADLA: „Obiecaliśmy sobie z Rafałem, że nie będziemy opowiadać o naszym związku w mediach. Rafał nie jest osobą publiczną”. Dlaczego SZYMON MAJEWSKI mówi o sobie: „dożywotni maminsynek”? Aneta Hickinbotham produkowała głośną „Ostatnią rodzinę”, nominowane do Oscara „Boże Ciało” i pracowała przy filmie „Troja”. Dlaczego została producentką, a nie… lekarzem? A także oscarowe zaskoczenia i karnawałowe szaleństwo w Rio.