Małgorzata Foremniak z córką na okładce Vivy!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Nowy numer!

Łączy je niezwykle silna więź. Małgorzata Foremniak z córką po raz pierwszy na okładce VIVY!

J G 18 maja 2016 15:15
Małgorzata Foremniak z córką na okładce Vivy!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Bohaterkami okładkowymi nowej majowej VIVY! są Małgorzata Foremniak i jej córka Ola Jędruszczak. Łączy je niezwykle silna więź. Emocjonalne porozumienie bez słów, które widać w gestach, sposobie, w jaki na siebie patrzą, oddaniu, z jakim o sobie myślą. Zresztą słowa też są ważne. Bo pięknie opisują miłość między matką a córką.  - Ten czas, który spędziłyśmy razem, który wciąż jeszcze trwa, jest dla mnie jak dar od losu” - mówi Małgorzata Foremniak. Wzruszającej rozmowie o budowaniu więzi towarzyszą piękne zdjęcia!

 

Co jeszcze znajdziecie w majowej VIVIE?

Specjalnie na Dzień Matki oprócz okładkowego wywiadu - wspaniała sesja znanych mam z synami - Justyny Steczkowskiej, Maryli Rodowicz, Katarzyny Figury, Edyty Górniak, Danuty Wałęsy. A także reportaż „Wszystkie barwy macierzyństwa” - jak wygląda wychowywanie dzieci w Europie, Afryce, Azji. A oprócz tego Katarzyna i Cezary Żakowie opowiadają o swoim związku - wiecie, że są razem od ponad 30 lat i ciągle są o siebie zazdrośni!  Przedsmak sesji i wywiadu z parą - zobaczcie wideo z bacstage'u! Grzech Piotrowski zdradza, dlaczego rzucił pop. Roman Polański wznawia  autobiografię. Polecamy!

 

Zobaczcie także: „Uprawiałam hazard. Wyszłam za alkoholika. Budowałam dom, mając 30 tys. zł”. Katarzyna Grochola - szczery wywiad z „Urodzy Życia”!

 

VIVA! 10/2016 z Małgorzatą Foremniak i jej córką Ola Jędruszczak na okładce do kupienia od 19 maja.

Małgorzata Foremniak i Ola Jędruszczak, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM


 Z nowym numerem VIVY! możecie kupić także płytę Agnieszki Maciąg z ćwiczeniami jogi (19,99 zł).

Płyta Agnieszki Maciąg
Fot. Edipresse

 

 

 

 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.