Małgorzata Foremniak z córką na okładce Vivy!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM
Nowy numer!

Łączy je niezwykle silna więź. Małgorzata Foremniak z córką po raz pierwszy na okładce VIVY!

J G 18 maja 2016 15:15
Małgorzata Foremniak z córką na okładce Vivy!
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM

Bohaterkami okładkowymi nowej majowej VIVY! są Małgorzata Foremniak i jej córka Ola Jędruszczak. Łączy je niezwykle silna więź. Emocjonalne porozumienie bez słów, które widać w gestach, sposobie, w jaki na siebie patrzą, oddaniu, z jakim o sobie myślą. Zresztą słowa też są ważne. Bo pięknie opisują miłość między matką a córką.  - Ten czas, który spędziłyśmy razem, który wciąż jeszcze trwa, jest dla mnie jak dar od losu” - mówi Małgorzata Foremniak. Wzruszającej rozmowie o budowaniu więzi towarzyszą piękne zdjęcia!

 

Co jeszcze znajdziecie w majowej VIVIE?

Specjalnie na Dzień Matki oprócz okładkowego wywiadu - wspaniała sesja znanych mam z synami - Justyny Steczkowskiej, Maryli Rodowicz, Katarzyny Figury, Edyty Górniak, Danuty Wałęsy. A także reportaż „Wszystkie barwy macierzyństwa” - jak wygląda wychowywanie dzieci w Europie, Afryce, Azji. A oprócz tego Katarzyna i Cezary Żakowie opowiadają o swoim związku - wiecie, że są razem od ponad 30 lat i ciągle są o siebie zazdrośni!  Przedsmak sesji i wywiadu z parą - zobaczcie wideo z bacstage'u! Grzech Piotrowski zdradza, dlaczego rzucił pop. Roman Polański wznawia  autobiografię. Polecamy!

 

Zobaczcie także: „Uprawiałam hazard. Wyszłam za alkoholika. Budowałam dom, mając 30 tys. zł”. Katarzyna Grochola - szczery wywiad z „Urodzy Życia”!

 

VIVA! 10/2016 z Małgorzatą Foremniak i jej córką Ola Jędruszczak na okładce do kupienia od 19 maja.

Małgorzata Foremniak i Ola Jędruszczak, VIVA! maj 2016
Fot. Bartek Wieczorek/LAF AM


 Z nowym numerem VIVY! możecie kupić także płytę Agnieszki Maciąg z ćwiczeniami jogi (19,99 zł).

Płyta Agnieszki Maciąg
Fot. Edipresse

 

 

 

 

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.