Jacek Olszewski, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Krzysztof Opaliński
O NICH SIĘ MÓWI

„Gdy nadejdzie odpowiedni czas…”. Jacek Olszewski planuje ślub z nową partnerką?

Krystyna Pytlakowska 2 czerwca 2017 07:30
Jacek Olszewski, VIVA! czerwiec 2017
Fot. Krzysztof Opaliński

Agnieszka Frąckowiak i Jacek Olszewski są razem od zaledwie roku, ale oboje są pewni, że odnaleźli prawdziwą miłość. Dla Jacka Agnieszka zostawiła swoje dotychczasowe życie we Wrocławiu i przeprowadziła się do Warszawy. Zamieszkali razem i z Lilianą, córką Jacka i Agaty Mróz, tworzą prawdziwą rodzinę. Czy teraz nadejdzie pora na ślub?

- Gdzie się spotkaliście?

Agnieszka: Mało romantycznie, bo na portalu randkowym w Internecie.

Jacek: Trudno powiedzieć, czy szukałem tam miłości, po prostu chciałem dać sobie szansę, ponieważ najłatwiej jest siedzieć w domu i czekać nie wiadomo na co. Wtedy prawdopodobieństwo znalezienia kogoś jest żadne. Listonosz sam nie przyniesie ci niczyjej wizytówki.

- Gdy zobaczyłaś Jacka po raz pierwszy…

Agnieszka: Był z Lilką oczywiście, a ja poczułam, że to moja rodzina po prostu.

Jacek: Nie było łatwo, bo młoda była zazdrosna.

Agnieszka: Wiedziałam, co to dziecko czuje, jak się niepokoi o swojego tatę. Moje córki też miały świadomość, że Jacek to nie jest miłostka, chłopak z którym można się spotkać i pójść do kina, że to poważna sprawa. I że teraz będziemy mieć większą rodzinę.

Jacek: Kiedy młodsza córka Agi miała problemy z nogą, znalazłem lekarza, pojechałem z nią na zabieg. Powiedziała wtedy: obcy facet, a jest dla mnie jak ojciec, który pomaga.

- A Lilka nazwała kiedyś Agnieszkę mama?

Agnieszka: Krótko po wizycie u mnie, gdzie usłyszała jak moja młodsza córka mówi mamo, też tak zaczęła mnie nazywać. A na urodziny dostałam od niej własnoręcznie zrobioną bransoletkę, a do niej dołączony liścik: kocham moją mamę. Myślałam, że się z płaczu uduszę ze wzruszenia. Mała to słodziaczek, mam jej ostatnie zdjęcia i dedykację napisaną na odwrocie: Mamusia i Lilusia, a po środku narysowane serce.

- Teraz już nie możesz przestać być mamą Lilki, a to duża odpowiedzialność.

Jacek: Mamy tego świadomość.

Agnieszka: No i jesteśmy jej rodzicami.

Jacek: Lilka powiedziała mi, że już nie chciałaby, żeby tata miała inną dziewczynę, bo ona chce z Agnieszką być zawsze.

Agnieszka: I poprosiła mnie o rękę.

- A Jacek cię poprosił?

Jacek: Jeszcze nie.

Agnieszka: I dlatego Lilka bardzo skarży na niego.

- Boisz się ślubu?

Jacek: Nie, myśmy już mieli kiedyś swoje śluby. I ten nasz powinien być inny, skromny. Gdy nadejdzie odpowiedni czas, wszystko zorganizuję. 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?