Kurek, Kubiak, Szalpuk... Tak wygląda życie prywatne polskich siatkarzy!
Poznaj ich partnerki! Kim są i czym się zajmują?

Od wczoraj oczy całej Polski zwrócone są w stronę polskich siatkarzy. Nasza reprezentacja w wielkim stylu obroniła tytuł Mistrzów Świata z 2014 roku. Wówczas w finałowym meczu biało-czerwoni pokonali Brazylię 3:1 przed publicznością w Katowicach. Drużyna Vitala Heynena dokonała tego samego cztery lata później w Turynie, tym razem 3:0 i tryumfowała, ku ogromnej euforii kibiców. A jak wygląda życie prywatne zawodników i kim są ich partnerki?
Życie prywatne polskich siatkarzy: kim są ich partnerki?
Choć od lat dostarczają Polakom powodów do dumy, o ich życiu osobistym mówi się niewiele. Z pewnością o wiele mniej niż o tym, jakie wiodą choćby piłkarze. Tymczasem Piotr Nowakowski, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk i Fabian Drzyzga prowadzą swoje konta na Instagramie, na których chętnie zamieszczają zdjęcia ze swoimi partnerkami (i dziećmi) zarówno z domowego zacisza, jak i wakacji oraz weekendowych wypadów.
Ich wybranki są nie tylko piękne, lecz także skromne i stanowią dla swoich drugich połówek ogromne wsparcie. Pojawiają się często na meczach i kibicują partnerom.
W galerii możesz zobaczyć zdjęcia siatkarzy z ich żonami/dziewczynami. Która z nich jest Twoim zdaniem najładniejsza?
molecules.inlineGallery.imageCount

Bartosz Kurek prywatnie związany jest z siatkarką Anną Grejman. Para często zamieszcza w sieci zdjęcia, na których okazuje sobie czułość.
molecules.inlineGallery.imageCount

Bartosz Kurek uwielbia prawić swojej partnerce komplementy pod zdjęciami i często podkreśla, że jest dla niego najpiękniejszą kobietą na świecie.
molecules.inlineGallery.imageCount

Bartosz Kurek i Anna Grejman wydają się dobraną i kochającą się parą.
molecules.inlineGallery.imageCount

Fabian Drzyzga w 2016 roku poślubił Monikę Król. Jego żona jest specjalistką do spraw makijażu.
molecules.inlineGallery.imageCount

Fabian Drzyzga w marcu tego roku ogłosił, że wraz z żoną spodziewają się dziecka.
molecules.inlineGallery.imageCount

Kapitan reprezentacji Polski, Michał Kubiak, ma żonę Monikę, którą poznał jeszcze w czasach szkolnych. Razem z nią wychowuje dwie córki, Polę i Zoję.
molecules.inlineGallery.imageCount

Paweł i Agnieszka Zatorscy małżeństwem są od 2016 roku. Żona siatkarza jest studentką medycyny, chce zostać pediatrą.
molecules.inlineGallery.imageCount

Paweł i Agnieszka Zatorscy rok temu po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świat przyszedł wówczas ich syn.
molecules.inlineGallery.imageCount

Piotr Nowakowski, grający na pozycji środkowego, od 2015 roku jest mężem Aleksandry.
molecules.inlineGallery.imageCount

Piotr i Aleksandra Nowakowscy rok temu zostali rodzicami Oliwii.
molecules.inlineGallery.imageCount

Artur Szalpuk, jedno z objawień mistrzostw świata, prywatnie związany jest z... Aleksandrą.
molecules.inlineGallery.imageCount

Aleksandra, partnerka Artura Szalpuka, często wspiera go na trybunach. Nie inaczej było w trakcie Mistrzostw Świata.
molecules.inlineGallery.imageCount

Damian Wojtaszek, grający na pozycji libero, może pochwalić się piękną żoną Kingą.
molecules.inlineGallery.imageCount

Para często zamieszcza w sieci wspólne zdjęcia pełne czułości.
molecules.inlineGallery.imageCount

Młody Bartosz Kwolek, odkrycie tych mistrzostw, prywatnie ma dziewczynę o imieniu... Aleksandra.
molecules.inlineGallery.imageCount

Bartosz Kwolek często zamieszcza zdjęcia z nią na swoim profilu na Instagramie.