Razem na rzecz bezdomnych kotów
Fot. materiały prasowe
VIVA! Tylko u nas

Razem na rzecz bezdomnych kotów

Ponad 140 kilogramów kociej karmy zostało przekazanych dla podopiecznych warszawskiego schroniska na Paluchu i krakowskiego Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. To efekt akcji „Żeby MIAU lepiej” organizowanej na terenie biurowców funduszu Macquarie Asset Management zarządzanych przez BNP Paribas Real Estate Polska.

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 17 maja 2023 12:27
Razem na rzecz bezdomnych kotów
Fot. materiały prasowe

Akcja obyła się w czterech warszawskich budynkach biurowych: Biura przy Bramie w Browarach Warszawskich, Griffin House, Liberty Corner, Zaułek Piękna i krakowskim Kazimierz Office Center. Do pracowników trafił newsletter zachęcający do udziału w zbiórce ze szczegółowymi informacjami, co naprawdę przyda się kotom ze schroniska. Pracowników i gości biurowców informowały o tym również plakaty umieszczone w różnych częściach budynków.
– W naszych biurowcach staramy się pokazywać, że małe rzeczy pomagają poprawiać świat. Dla nas liczą się chęci, uważność i wrażliwość na środowisko, na to, w jaki sposób żyjemy i jak pracujemy i czy angażujemy się w kwestie społeczne. Cieszymy się, że na pomocowej i edukacyjnej akcji skorzystały nie tylko bezdomne zwierzęta, ale również pracownicy biurowców i my sami. Mieliśmy szansę dowiedzieć się, jak mądrze pomagać schronisku, żeby ta pomoc była właściwa dla potrzebujących zwierząt. To dla nas lekcja pomagania i przyjemność dzielenia się dobrem. – mówi Magdalena Ruta, Senior Asset Manager w MACQUARIE Asset Management.

Razem na rzecz bezdomnych kotów
Fot. materiały prasowe

Podczas tygodniowej zbiórki do koszy trafiły dziesiątki kilogramów karmy, a także przekąski, smaczki, akcesoria do pielęgnacji, koce, podkłady i maty. Osoby, które wzięły udział w zbiórce, mogły liczyć na drobne upominki: breloczki i podkładki pod myszkę.
Finalnie, w ramach akcji zebrano ponad 140 kilogramów jakościowej karmy dla Schroniska na Paluchu i krakowskiego schroniska Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami. Do akcji włączyli się też pracownicy BNP Paribas Real Estate Poland, którzy w swoim biurze na Grzybowskiej 78 przeprowadzili wewnętrzną zbiórkę na rzecz bezdomniaków z warszawskiego Palucha.


Akcja została zrealizowana przy współpracy z Garden of Words Group.

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.