Żona szejka szczerze o seksie Arabek
Fot. Adobe Stock
O TYM SIĘ MÓWI

Żona szejka z Dubaju, która jest Polką, szczerze o życiu seksualnym Arabek!

„Są wyuzdane...”

Konrad Szczęsny 13 czerwca 2020 19:56
Żona szejka szczerze o seksie Arabek
Fot. Adobe Stock

Ukrywająca się pod pseudonimem Laila Shukri to Polka, która wyszła za mąż za jednego z najbogatszych szejków ze Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Do tej pory napisała osiem książek, zaś każda z nich spotyka się z dużym zainteresowaniem czytelników. Jak sama podkreśla, ukochany nie wie o jej działalności, jednak w to trudno uwierzyć internautom. W najnowszym wywiadzie opowiedziała m.in. o... tajemnicach relacji damsko-męskich w tamtejszych kręgach kulturowych.

Laila Shukri o tym, że Arabki są wyuzdane

Kobieta, która przybliża Polkom życie u boku arabskich szejków, zapewnia, że ich wybranki są wbrew pozorom dosyć frywolne i potrafią bawić się w sposób, który daleki jest od wyobrażeń osób z Europy.

„Arabki, gdy bawią się w swoim gronie, to jest to często przesycone seksem i sensualnością. W Europie nikt sobie nie wyobraził tego, że tak jest. One są wręcz czasami wyuzdane!”, zapewnia Laila Shukri, autorka m.in. książek Jestem żoną szejka i Jestem żoną terrorysty w rozmowie z dziennikarką Wirtualnej Polski.

Dodaje jednocześnie, że pod hidżabami Arabki skrywają zazwyczaj kosztowne stroje, które z jednej strony podkreślają ich status społecznych, z drugiej zaś eksponują kobiece kształty. Ważnym elementem ubioru jest m.in. torebka, która często wyróżnia je spośród innych kobiet.

Jednak w książkach autorstwa Laili Shukri nie brakuje, poza przybliżaniem życia codziennego Arabek, cierpienia i ujawniania dramatycznych kulis życia kobiet. Dlaczego?

„Te książki pełne są przemocy, zła i bólu też, tragedii, dramatu ludzkiego, natomiast to jest to piekło, które opisuję. Bo to chcę uwypuklić. Natomiast jest też druga strona islamu, muzułmanek i rodzin muzułmańskich, które żyją bardzo dobrze, są szczęśliwe, które nie zaznają przemocy a wręcz przeciwnie, wielkiej miłości, troski i opieki ze strony swoich mężów. O tym trzeba jak najbardziej pamiętać”, podkreśla.

Przeczytaj też: „Przypalano je, gwałcono, rażono prądem”. Polka, żona szejka, o dzieciach-niewolnikach w Emiratach

Laila Shukri, Polka, która jest żoną szejka o zarzutach o oszustwo i hejcie

A jak odnosi się do oskarżeń, że jej działalność i napisanie ośmiu książek bez wiedzy męża jest z punktu widzenia obyczajów panujących w tamtych kręgach kulturowych niemożliwe?

„Nie chcę tego komentować, każdy ma prawo do swoich odczuć. Natomiast jeśli ktoś się wgłębi w moje książki to tam jest tak dużo rzeczy i detali, które są absolutnie niedostępne i niewiadome i niemożliwe do poznania ludziom z zewnątrz i nie występują jako wiadomości w Internecie, że w zasadzie to jest odpowiedź”, twierdzi.

Kobieta zaznacza jednocześnie, że pisanie przez nią książek jest możliwe ze względu na oddzielnie świata kobieco i męskiego wśród Arabów.

„Mąż do tej pory nie wie, że ja piszę, ponieważ w świecie arabskim światy kobiet i mężczyzn są oddzielone, to znaczy mąż spędza dużo czasu w środowisku męskim. Ja jestem sama albo z kobietami. Natomiast z drugiej strony mąż również często wyjeżdża. To daje tę możliwość. Mąż nie zna polskiego. To wynika właśnie z tego oddzielenia. Kobieta jest pewnego rodzaju sacrum w świecie arabskim i w związku z tym są obszary, które są dostępne dla kobiet. Oddzielenie nie jest niczym dziwnym”, wyjaśnia.

Natomiast na temat kulis organizacji wyjazdów do Polski nie chce mówić zbyt wiele.

„To jest pewnego gra w mężem, mamy swoje ulubione miejsca w Europie. Ale organizacja wyjazdów pozostanie tajemnicą”, zapewnia.

Przekonują Cię jej argumenty?  

Afera Dubajska według Piotra Krysiaka. Kto uprawiał seks z szejkami za kasę?
Fot. Adobe Stock

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.