EN_01373469_0021, Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News
O TYM SIĘ MÓWI

Żona Macieja Stuhra ma problemy ze zdrowiem: „Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co” 

„Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach”, czytamy na jej social-mediach 

Karol Sowa 14 czerwca 2022 07:55
EN_01373469_0021, Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr
Fot. Bartosz Krupa/Dzien Dobry TVN/East News

Żona Maciej Stuhra, czyli Katarzyna Błażejewska-Stuhr opublikowała post z ostatniego weekendu. Ten czas spędziła ze swoim mężem. Pod pięknymi zdjęciami napisała niezwykle poruszające słowa. Jak się okazało, ma ona ostatnio bardzo ciężki okres. Ostatnie dni mijają jej na ciągłych badaniach. „Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co”, napisała na Instagramie. 

Katarzyna Błażejewska-Stuhr wyznała, że ma problemy ze zdrowiem. 

Niedawno żona Macieja Stuhra wyznała, że zaczęła chorować, jednak nie otrzymała jeszcze żadnej diagnozy. „Ostatnie tygodnie mijają mi głównie na badaniach. Coś jest nie tak, ale nie wiadomo co 🤷‍♀️ Sił brak, powiększone węzły chłonne, pewne zaburzenia w badaniach krwi, reszta książkowa. Mąż zabrał mnie na weekend oddechu, z czego pierwszej doby przespałam ze 20 godzin. Drugiego dnia niewiele mniej i wracamy. A co u Was? Oby lepiej!”, czytamy na jej oficjalnym profilu. 

W komentarzach można przeczytać wiele naprawdę ciepłych słów. Internauci życzą jej wszystkiego co najlepsze, ale przede wszystkim dużo zdrowia. 

ZOBACZ TEŻ: Mają swoją słodką tajemnicę, tworzą rodzinę patchworkową... Tak kochają się Anita Lipnicka i Mark Gray

 Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
Katarzyna Błażejewska-Stuhr i Maciej Stuhr w 2018 roku
Fot. Sylwia Olszewska/East News

Maciej Stuhr zawdzięcza wygraną walkę z nałogiem swojej żonie 

Obecnie aktor bardzo mocno wspiera swoją ukochaną. Jednak ona w przeszłości również była przy nim w najtrudniejszym okresie w jego życiu. Przypomnijmy, że w rozmowie z Faktem wyznał, że nigdy by nie wygrał z powrotem do trzeźwości, gdyby nie ona. „Żona pozwala mi trzeźwo popatrzeć na rzeczywistość, jest też twardym krytykiem, miejscami bezwzględnym. I to nie tylko poczynań artystycznych, ale też takiego blichtru i celebryctwa. To, że prowadzimy dużo tego typu rozmów, pozwala mi mocno stać na ziemi i nie odlatywać zbyt wysoko, bo dzięki niej wiem, jakie sprawy są ważne w życiu”, czytaliśmy. Dodał również: „Kiedy żona zobaczyła mnie w tych najbardziej hardkorowych scenach w filmie „Powrót do tamtych dni" cieszyła się, że etap większych romansów z alkoholem w moim życiu zakończyłem (…) Zresztą też dzięki niej, co było super ważne, bo być może uratowała mnie od gorszego losu”, mówił.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Anthony Hopkins lubi, gdy żona wydaje jego pieniądze. Jest po uszy zakochany od 20 lat

Katarzynie Błażejewskiej-Stuhr życzymy bardzo dużo zdrowia oraz samych wspaniałych chwil w życiu! 

Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr
Fot. Sebastian Gabsch/Geisler-Fotopre/PAP
Maciej Stuhr, Katarzyna Błażejewska-Stuhr, ORŁY 2021
Fot. VIPHOTO/East News
 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.