Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS
O TYM SIĘ MÓWI

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski wzięli ślub w tajemnicy

Fani dostrzegli na dłoni podróżniczki obrączkę!

Olga Figaszewska 31 marca 2020 11:29
Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski, bal TVN 2018
Fot. Pawel Kibitlewski/ONS

Tworzą jedną z najpiękniejszych par polskiego show-biznesu. Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski rzadko mówią o swojej relacji. Darzą się szczerym uczuciem i dbają o siebie na wzajem. Fani kibicują ich związkowi i systematycznie zasypują ich pytaniami o ślub. Po ostatnim zdjęciu, które pojawiło się na profilu podróżniczki mogą wrócić ze zdwojoną siłą. W dodatku niedawno Martyna Wojciechowska zdradziła, jak mógłby wyglądać jej wymarzony dzień! Czy zakochani wzięli ślub w tajemnicy?

Martyna Wojciechowska i Przemysław Kossakowski już po ślubie? 

Pod koniec 2019 roku Martyna Wojciechowska tak mówiła o relacji z Przemysławem Kossakowskim z FAKT24.pl : ,,Traktuję tę relację bardzo poważnie, i mam prawo przypuszczać, że to jest ta relacja. Wydaje mi się, że dopłynęłam do właściwego portu”.

Ta miłość była im pisana. Fani cieszą się ich szczęściem, kibicują relacji Martyny Wojciechowskiej i Przemysława Kossakowskiego. Wielu zastanawiało się, czy zakochani planują ślub, a może już dawno mają tę wyjątkową uroczystość za sobą.  Niedawno dziennikarz uchylił rąbka tajemnicy i  w jednym z ostatnich odcinków programu Down the Road. Zespół w trasie zdradził, że ukochana przyjęła jego zaręczyny!

„Michał, który obchodził imieniny, okazał się być zagorzałym fanem programów Martyny Wojciechowskiej i kilkakrotnie w trakcie wyprawy wypytywał o moją narzeczoną. To był najlepszy moment, żeby porozmawiał z nią osobiście”, mówił Przemysław Kossakowski. Przypomnijmy, że odcinki były nagrywane we wrześniu 2019 roku. A kilka dni temu na profilu dziennikarza pojawiło się urocze wyznanie, którym opatrzył wspólne zdjęcie z ukochaną.  ,,Jestem szczęściarzem", napisał. 

Z kolei w jednym z ostatnim wywiadów podróżniczka wyznała, jak mogłaby wyglądać uroczystość, gdyby się odbyła. Martyna Wojciechowska była już pięciokrotnie zaręczona, a dwukrotnie odwoływała ślub w ostatniej chwili.

„Hipotetycznie, gdyby ślub się odbył, to myślę, ze byłoby to dość oryginalne i na pewno bardzo, bardzo wyjątkowe i intymne wydarzenie”, mówiła w rozmowie z JastrząbPost.

Jaką kreacją zachwyciłaby gości? „Zawsze chodzę w bojówkach, w czerni, w zielonym moro. Kto wie? Może bym się odważyła na coś niestandardowego”, dodała.

Teraz na palcu podróżniczki zauważamy pewną ozdobę... Czy to obrączka i przypuszczenia fanów okazały się być prawdziwe? 

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.