Włodzimierz Szaranowicz, żona Magdalena
Fot. credit: TVP / Forum
Dzieci gwiazd

Są ze sobą od lat, mają trójkę dzieci. Włodzimierz Szaranowicz z żoną długo walczyli o zdrowie synów

"Bardzo dobrze pamiętam też momenty narodzin moich dzieci"

Aleksandra Frankowska 21 marca 2024 13:51
Włodzimierz Szaranowicz, żona Magdalena
Fot. credit: TVP / Forum

Włodzimierz Szaranowicz wraz z żoną tworzą od lat szczęśliwe małżeństwo. Para doczekała się trójki dzieci, Marty, Michała i Luki. Nie każdy poród odbył się jednak bez komplikacji, a małżeństwo o jedną z pociech walczyło bardzo długo. Włodzimierz Szaranowicz po latach wspomniał ten trudny dla całej rodziny okres.

Włodzimierz Szaranowicz z żoną walczyli o dzieci

Syn Szaranowiczów, Luka urodził się przed terminem. Chociaż nic nie zapowiadało trudności, rodzice bardzo długo walczyli o jego powrót do zdrowia. To był bardzo trudny czas, kiedy w chwili szczęśliwego oczekiwania na dziecko, nagle coś idzie nie tak.

ZOBACZ TEŻ: Uwielbiali go w „Wideotece dorosłego człowieka”. Dziś fani Krzysztofa Szewczyka są zaniepokojeni jego zdrowiem

Włodzimierz Szaranowicz, żona Magdalena
Fot. Maciej Czajkowski / Studio69 / Forum

Córka Marta przyszła na czas bez komplikacji, jednak najmłodszy syn Michał również miał problemy zdrowotne. W rodzinie Szaranowiczów ponownie nastała niepewność i lęk o zdrowie dziecka.

"Pojechaliśmy do naszych znajomych. Do ich mieszkania trzeba było wejść po schodach. Chwilę posiedzieliśmy, pogadaliśmy, po czym Magda oznajmiła mi, że właśnie zaczęła rodzić. Znowu musiała pokonać te długie schody. Trzeba było natychmiast jechać do szpitala. Żona pojechała rodzić, a ja do domu po rzeczy. Michał po przyjściu na świat nabawił się jakiegoś przeziębienia i musiał zostać w szpitalu dłużej" — mówił w "Super Expressie".

Włodzimierz Szaranowicz z żoną, MAgdalena Szaranowicz
Fot. AKPA

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Aryna Sabalenka przerwała milczenie po śmierci Konstantina Kołcowa. Wydała oświadczenie

Trudne chwile w rodzinie Szaranowiczów

Trudny czas związany z przyjściem na świat dzieci na szczęście został już za nimi. Teraz są szczęśliwą rodziną, a dzieci są dorosłe, prowadzą własne życie. Włodzimierz Szaranowicz wraz z żoną Magdaleną wspierali się do zawsze i mogli na siebie liczyć nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Te chwile związane z pobytem dzieci w szpitalu bardzo wzmocniły ich relację. 

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

Dziś pomaga mężczyznom, ją umocniła choroba ukochanego: „Diagnoza spadła na nas nagle. Rinke był na granicy życia i śmierci”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA w intymnym wywiadzie chwilę przed narodzinami córeczki. HANNA ŻUDZIEWICZ I JACEK JESCHKE o zmiennych losach ich związku i bajkowym ślubie w Ligurii. MATTEO BRUNETTI: ambasador włoskiej kuchni i polskiej kultury o… włosko-polskich korzeniach. KOBIETY IKONY:  Santor, Kunicka, Rodowicz, Majewska, Sipińska, Sośnicka… – one rządziły zbiorową wyobraźnią w PRL-u.