Joanna Opozda w ciąży
Fot. Piętka Mieszko AKPA
O TYM SIĘ MÓWI

Warszawski Festiwal Filmowy: Joanna Opozda pojawiła się w ciąży na ściance. Obłędna kreacja!

Została wyróżniona przez Brigitte Bardot...

Rafał Kowalski 9 października 2021 09:56
Joanna Opozda w ciąży
Fot. Piętka Mieszko AKPA

Kolejna edycja istniejącego od 1985 roku Warszawskiego Festiwalu Filmowego właśnie się rozpoczęła! Podczas inauguracji 37. edycji wydarzenia widzom pokazano między innymi film Lecha Majewskiego Brigitte Bardot cudowna. Główną rolę zagrała w nim Joanna Opozda, która była obecna na premierze.

Joanna Opozda w ciąży na WFF

W ostatnich tygodniach Joanna Opozda unikała publicznych wyjść i nie była aktywna na Instagramie. Obie te rzeczy zmieniły się wczoraj. Wszystko z okazji festiwalowej premiery filmu o Brigitte Bardot, w którym Polka zagrała tytułową rolę.

Żona Antoniego Królikowskiego z uśmiechem pozowała fotografom podczas Warszawskiego Festiwalu Filmowego. Miała na sobie szary garnitur z rozszerzanymi spodniami, kamizelką i marynarką. Całość wyglądała klasycznie, elegancko i ukrywała ciążowe krągłości.

Ładnie?

Joanna Opozda w ciąży
Fot. Piętka Mieszko AKPA

Joanna Opozda o Brigitte Bardot

Okazuje się, że rola Joanny Opozdy w produkcji Brigitte Bardot Cudowna to efekt nie tylko wygranego castingu, ale i wielkie wyróżnienie od francuskiej gwiazdy. „To było trzy lata temu, ale pamiętam, jakby to było wczoraj. Zadzwonił do mnie reżyser Lech Majewski i powiedział, że pani Brigitte Bardot osobiście wybrała mnie do zagrania tytułowej roli w nowym filmie pana Lecha pt."Brigitte Bardot Cudowna"!”, napisała na Instagramie Joanna Opozda.

Dodała też, że widzowie w kinach zobaczą film wiosną 2022. Na razie pokazywany jest on na festiwalach w Polsce i… Korei! „Jestem fanką filmów Lecha Majewskiego, dlatego tym bardziej cieszę się, że mogłam wziąć udział w tym wyjątkowym projekcie”, dodała.

Gratulujemy! 

Joanna Opozda w ciąży
Fot. Piętka Mieszko AKPA

Wideo

Od 35 lat jest szczęśliwym mężem; cieszy się, że synowie nie poszli w jego ślady. Mirosław Baka prywatnie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

SYLWIA GRZESZCZAK: traumatyczne przeżycia w show-biznesie, strach i samotność na długo naznaczyły jej życie. Odrodziła się! EWA KASPRZYK I MAŁGORZATA BERNATOWICZ: matka i córka. Drzemie w nich gen szaleństwa. Jak to wpływa na ich relacje? MICHAŁ FIGURSKI o tym, jak to jest stracić wszystko, obudzić się na szpitalnej sali w nowej rzeczywistości i zaczynać od nowa. ALLAN STARSKI: wybitny polski scenograf, mistrz wyobraźni. Ulubiony scenograf – i przyjaciel – Andrzeja Wajdy na Festiwalu Filmowym w Gdyni odbierze Platynowe Lwy za całokształt twórczości.