Miłość pary kwitnie!

Monika Katarzyna Krupska 17 października 2018 21:00

Choć dzieli ich prawie 40 lat różnicy związek Karola Strasburgera i jego menadżerki Małgorzaty Weremczuk kwitnie. Zakochani nie szczędzą sobie czułości, jednak do idylli wciąż jest im daleko. Para cały czas zmaga się z nieprzychylnymi plotkami na ich temat. Tym razem internauci wytykają Małgorzacie, że wykorzystuje uczucia starszego partnera. 

Małgorzata Weremczuk komentuje plotki 

Małgorzata Weremczuk do najnowszych nieprzychylnych komentarzy odniosła się w Fakcie. Wyznała, że codziennie słyszy, że jest ze starszym facetem, bo zależy jej na pieniądzach i pozycji, jednak to nie jest prawda. 

„Nie jestem utrzymanką. Wykonuję trzy czwarte pracy związanej z kontraktami Karola, promocją programów i wybieraniem ofert. Ludzie nie dopuszczają do siebie myśli, że można ułożyć sobie życie tak, a nie inaczej. Jestem tym zszokowana. Ciekawe, że nie ma kontrowersji, gdy to facet jest młodszy. Wówczas nie mówi się, że to sponsoring. Nie zamierzam nikomu tłumaczyć, dlaczego mam prawo kochać”, powiedziała tabloidowi. 

33-latka jednocześnie zdradziła przepis na udany związek. „To jest fantastyczny facet, otwarty na świat, życie i przygodę. Dlatego z nim jestem. Uważam, że tworzymy szczęśliwy związek dzięki temu, że wiemy co robić, żeby się sobą nie znudzić”, wyznała Małgorzata. 

Karol Strasburger niejednokrotnie także podkreślał, że duża różnica wieku nie jest dla nich przeszkodą. „Sprawa wieku jest traktowana przez ludzi wybiórczo. Ktoś kto ma określone lata, kojarzy się z pewnym schematem pozycji życiowej: aktywnością, mądrości, doświadczenia. Ludzie nie są tacy sami, mamy różną wrażliwość i doświadczenia. Ktoś kto ma trzydzieści lat, ma czasem większą dojrzałość, mądrość czy inteligencję...”, wyznał VIVIE!.  

1/4
Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Copyright @Olga Majrowska
1/4

Małgorzata Weremczuk i Karol Strasburger poznali się w 2006 roku 

2/4
Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Copyright @Olga Majrowska
2/4

Przez lata byli partnerami w biznesie, jednak z czasem połączyło ich uczucie 

3/4
Małgorzata Weremczuk, Karol Strasburger, VIVA! czerwiec 2018
Copyright @Olga Majrowska
3/4

Ukochanych dzieli blisko 40 lat, jednak dla nich wiek nie jest przeszkodą 

4/4
Karol Strasburger, VIVA! 2014
Copyright @ Bartek Wieczorek/LAF AM
4/4

Para nie wyklucza założenia rodziny

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EDYTA PAZURA o dorastaniu w Nowej Hucie, macierzyństwie, odwadze i miłości silniejszej niż wszystko. Wybitny kardiochirurg GRZEGORZ RELIGA mierzy się z legendą ojca – Zbigniewa Religi. Charyzmatyczna wokalistka SINÉAD O’CONNOR jednym czynem przekreśliła swoje życie i karierę. Co się kryło za jej upadkiem? JOANNA DARK nagrała płytę „Osiecka / Przybora – Ale Jazz!”. Dlaczego właśnie Osiecka? PIOTR CZAYKOWSKI życiowe przypadki ulubionego modela Armaniego. W cyklu PODRÓŻE Malediwy – wyspy, które mogą zniknąć z powierzchni Ziemi.