Tomasz Wolny, Agata Tomaszewska-Wolna, Telekamery Tele Tygodnia 2017
Fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński
ZWIĄZKI GWIAZD

Świętują 15. rocznicę ślubu, przed laty pokonali kryzys. Tak kochają się Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska!

„O taką miłość trzeba się bić!” pisał dziennikarz

Maria Elas 7 maja 2024 10:13
Tomasz Wolny, Agata Tomaszewska-Wolna, Telekamery Tele Tygodnia 2017
Fot. PAP/StrefaGwiazd/Stach Leszczyński

Dziennikarz Tomasz Wolny właśnie świętował 15. rocznicę ślubu z ukochaną żoną. Chociaż od lat są zgraną parą i uchodzą za przykładne małżeństwo, ich przeszłość skrywa niemały sekret. Okazuje się, że ich początki wcale nie były usłane różami. Świętując kryształowy jubileusz, dziennikarz wyjawił, co wydarzyło się między nimi przed laty. Ich relacja wisiała na włosku...

Tomasz Wolny i Agata Tomaszewska-Wolna wzięli ślub 15 lat temu 

Tomasz Wolny i jego żona poznali się dzięki wspólnej pasji. Po raz pierwszy wpadli sobie w oko w 2008 r. w TVN-ie. To właśnie tam rozwijali swoje kariery. Zaledwie rok później stanęli już na ślubnym kobiercu i od tamtego czasu uchodzą za wzorowe małżeństwo. Na przeszkodzie nie staje im nawet fakt, że w 2010 r. Tomasz Wolny postanowił zmienić barwy i przeniósł się do TVP. Chociaż przez lata pracowali dla innych nadawców, nie przekładało się to w ogóle na jakość ich związku. „Praca to jest ostatnia rzecz, o którą kłócimy się w domu” przyznał dziennikarz w rozmowie z Plejadą, oraz dodał: „Jeśli istnieje zasada, która nie poleca rozmów w domu o pracy, to my ją bezlitośnie łamiemy i co więcej, wychodzi nam to na dobre. Zacznę się martwić, gdy przestaniemy ze sobą rozmawiać”.

Para przywitała na świecie trójkę dzieci: córki Zofię i Halszkę oraz syna Tymona. Ich wspaniała rodzina od lat wspiera się nawzajem, a zdjęcia ze wspólnych rodzinnych wycieczek chętnie umieszczają w internecie. Nic nie wskazywało na to, że para przeżyła kiedyś kryzys. Świat nie dowiedziałby się o tym gdyby nie... sam Tomasz Wolny! W jednej z najnowszych publikacji, w której świętował 15 lat u boku ukochanej żony, uchylił także rąbka tajemnicy na temat przykrych wspomnień z przeszłości.

Czytaj także: Planowali dziecko, wybierali wspólnie imiona. Marek Perepeczko i Agnieszka Fitkau jednak nigdy nie powiększyli swojej rodziny...

Tomasz Wolny, Agata Tomaszewska-Wolna, Gala Telekamery Tele Tygodnia 2020
Fot. VIPHOTO/East News
Tomasz Wolny, Agata Tomaszewska-Wolna, Gala Telekamery Tele Tygodnia 2020

Tomasz Wolny opowiedział o kryzysie w związku. Dziennikarz wspomniał rozstanie 

Tomasz Wolny i jego ukochana Agata Tomaszewska-Wolna właśnie świętują 15. rocznicę ślubu. Z tej okazji dziennikarz opublikował na Instagramie zdjęcie sprzed lat, opatrzone opisem, w którym wspomina ostatnie lata, które spędził u boku żony. „Świętujemy 15 lat w małżeństwie, ale ta historia zaczęła się dużo wcześniej! Poznań, uniwerek i scena jak z „Cudownych lat”, gdy Kevin po raz pierwszy zobaczył Winnie [...]. Od tamtej pory ta opowieść jest pełna wszystkiego” możemy przeczytać.

W publikacji możemy także przeczytać coś mniej oczywistego. Okazuje się, że przed laty para przeszła tak poważny kryzys, że postanowili się... rozstać. Na szczęście ich uczucie było znacznie silniejsze niż jakiekolwiek przeszkody, na które natknęli się na drodze. „Od pierwszego spojrzenia, spotkania, wielkiej miłości, przez rozjazdy, rozstanie, do walki o filmowy powrót, ale o taką miłość trzeba się bić! A potem sakramentalne TAK i trwa, a najlepsze wciąż przed nami!” czytamy. 

Mąż Agaty Tomaszewskiej nie zapomniał, by do postu dodać zdjęcie sprzed lat, na którym byli znacznie młodsi, jednakże wcale nie mniej zakochani, niż dzisiaj! 

Szczęśliwej parze redakcja VIVA.pl życzy szczęścia na dalszej drodze!  

Sprawdź też: Ma 22 lata, jest milionerką, ale nie opływa w luksusy. Iga Świątek ma dwa domy, lecz najwięcej czasu spędza na korcie

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

„Miałem szczęście do kobiet”… Jerzy Stuhr o mamie i babci w ostatnim wywiadzie dla VIVY.pl

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANITA SOKOŁOWSKA zdobyła sympatię widzów jako Zuza w „Przyjaciółkach”. Wytańczyła Kryształową Kulę. Teraz przyszedł czas na realizowanie swoich projektów i marzeń. URSZULA DUDZIAK I GRZECH PIOTROWSKI: dwie silne osobowości, dwa pokolenia. Diwa jazzu i wirtuoz saksofonu połączyli siły w niesamowitym projekcie „WE” dla pokoju na świecie. KRZYSZTOF MIRUĆ: architekt z wykształcenia, osobowość telewizyjna, z zamiłowania projektant wnętrz o swojej drodze do sukcesu.