O TYM SIĘ MÓWI

Olimpijczyk Tom Daley i jego mąż właśnie zostali rodzicami!

Para podzieliła się wyjątkowymi fotografiami!

Gabriela Czernecka 1 lipca 2018 14:25

Z dnia na dzień stali się ulubieńcami zagranicznej prasy. Piękni, młodzi i szaleńczo w sobie zakochani. Sportowiec Tom Daley i laureat Oscara Dustin Lance Black tworzą związek od 2013 roku. Para już jakiś czas temu w social mediach poinformowała, że zdecydowała się na powiększenie swojej rodziny. Teraz zakochani podzielili się z internautami kolejną wspaniałą wiadomością. Tom Daley i Dustin Lance Black właśnie zostali rodzicami!

Tom Daley i Dustin Lance Black zostali rodzicami

O tym, że Tom Daley i Dustin Lance Black będą mieli dziecko informowali swoich fanów już kilka miesięcy temu w mediach społecznościowych. Wówczas w Walentynki zamieścili wzruszającą fotografię, na której pozowali przytuleni do siebie i dumnie prezentowali zdjęcie USG. „Wesołych Walentynek”, podpisali zdjęcie. Już wtedy para poinformowała o tym, że ich pierwsze dziecko urodzi surogatka.  

Przypomnijmy, że o Tomie Daleyu zrobiło się głośno w 2013 roku, gdy publicznie wyznał, że jest gejem. Jego wyznanie odbiło się szerokim echem w mediach, zwłaszcza, że Tom Daley na nagraniu na Youtube ogłosił, że spotyka się z 20 lat starszym scenarzystą i reżyserem, Dustinem Lancem Blackiem. W ubiegłym roku, po dwóch latach narzeczeństwa, para gejów stanęła na ślubnym kobiercu. Panowie do ostatniej chwili utrzymywali ceremonię w tajemnicy. 

W tegoroczne Walentynki para podzieliła się wspaniałą wiadomością w mediach społecznościowych. Mężczyźni pokazali wydruk z badania USG i poinformowali, że skorzystali z pomocy surogatki, której tożsamość nie jest znana.

Tom Daley ojcem. Chłopiec czy dziewczynka?

Teraz małżonkowie ogłosili, że ich pierwsze dziecko jest już na świecie! Chłopczyk urodził się w minioną środę, 27 czerwca 2018 roku. Para wspaniałą wiadomością podzieliła się na łamach sobotniego wydania dziennika Times - na łamach tej gazety ogłosili również swoje zaręczyny.

„Witaj na świecie, nasz słodki mały Robbie Ray Black-Daley’u! Najbardziej magiczny moment w moim życiu. Ilość miłości i radości, jaką wnosisz do naszego życia, jest niezmierzona, nasz drogi synu”, podpisał fotografię Tom Daley. 

„Witaj na świecie, mały Robbie Rayu! Dziękuję, że wnosisz ze sobą tyle miłości i światła. I dziękuję tym, którzy pomogli zrealizować nasze marzenie o rodzinie w tej cudownej rzeczywistości”, napisał Dustin Lance Black.

Pierwsze dziecko Toma Daleya otrzymało imię po zmarłym ojcu sportowca, Robercie, który siedem lat temu przegrał walkę z nowotworem mózgu. W jednym z wywiadów olimpijczyk wyznał, że chciałby być dla swojego dziecka równie dobrym ojcem, jakim był jego tato. Świeżo upieczeni ojcowie opublikowali już zdjęcia swojego maleństwa na Instagramie.

Panowie ujawnili nie tylko płeć i imię dziecka, ale także to, gdzie zamierzają wychowywać syna. Para gejów wyznała, że obaj dostarczyli spermę do zapłodnienia zastępczych jajeczek, ale nie zamierzają sprawdzać, który z nich jest biologicznym ojcem Robbiego. Tom Daley przyznał, że od teraz ma zamiar skupić się na wychowywaniu syna, a karierę sportową odłożyć na boczny tor. „Moje dziecko jest moim numerem jeden”, mówi. 

Tom Daley i Dustin Lance Black zamierzają wychowywać syna w Londynie, bo jak mówią, nie wszyscy pozytywnie reagują na ich plany rodzicielskie: „Słyszeliśmy rzeczy, które nie były przyjazne. Może dlatego, że są tu błędne wyobrażenia na temat macierzyństwa zastępczego. Ale my kochamy ten kraj, ten kraj jest dla nas domem. Tak więc zamierzamy podjąć tę niezwykle trudną drogę, aby wychować nasze dziecko tutaj” .

Myślicie, że Tom Daley i Dustin Lance Black będą dobrymi rodzicami? Zobaczcie ich wyjątkowe zdjęcia w naszej galerii.  ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.