Z życia gwiazd

Nie mieli kontaktu z matką od kilkunastu lat. Tina Turner nie chce znać swoich dzieci?!

A ma ich czworo…

Monika Katarzyna Krupska 30 kwietnia 2018 16:00
Tina Turner
Fot. East News

O Tinie Turner pierwszy raz usłyszeliśmy w 1959 roku! Wokalistka najpierw występowała wraz z Ikiem Turnerem w zespole Ike & Tina Turner, a później grała m.in. support na trasie The Rolling Stones. Przez lata  dorobiła się milionów fanów na całym świecie, sprzedała jeszcze więcej płyt i została okrzyknięta jedną z najbardziej dochodowych artystek pod względem sprzedaży koncertów i jednym z najpopularniejszych artystów w historii. I choć życie zawodowe można by rzec, że jest usłane różami, to życie prywatne wręcz przeciwnie. Jak donosi Daily Mail wokalistka od lat nie utrzymuje kontaktów ze swoimi synami... 

Burzliwe małżeństwo i przeprowadzka

Tina Turner przez 16 lat była związana z Ikiem Turnerem. Małżeństwo było katastrofą, mąż wokalistki znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Para wspólnie wychowywała czterech synów: Ike'a Jr. i Michaela (synowie Ike'a), Raymonda Craig (syna Tiny) oraz Ronnie'go – ich wspólne dziecko. W rozmowie z Daily Mail, Ike Jr. wyjawił, że piosenkarka od lat nie utrzymuje z nimi kontaktu.

Wokalistka wiążąc się z Ikiem Turnerem zaadoptowała nieletnie dzieci partnera. Otoczyła ich matczyną miłością, ale z końcem burzliwego związku zdecydowała się wyprowadzić z USA. W 1994 roku przeprowadziła się do Szwajcarii, gdzie poznała nowego partnera. „Moja matka żyje swoim życiem, ma nowego męża i jest w Europie. Ona nie chce mieć nic wspólnego z przeszłością”, komentuje Ike Jr. Dodaje, że od 2000 roku nie rozmawiał z piosenkarką i nie sądzi, aby jego bracia również mieli z nią kontakt. 

Według adoptowanego syna piosenkarki „bracia mają się dobrze”, bo dostają pieniądze z funduszu powierniczego. Ronnie ożenił się ze znaną piosenkarką – Afidą. Para mieszka w Los Angeles. Raymond pracuje w nieruchomościach i, podobnie jak brat, mieszka w mieście aniołów. Jedynie Michael ma problemy zdrowotne, co wiąże się z potrzebą stałej opieki. Mężczyzna przebywa w domu dla rekonwalescentów. Tina pomaga mu finansowo, ale nigdy go tam nie odwiedziła. 

Według Ike'a Jr. Tina popełniła błąd nie przebaczając byłemu mężowi. Ike zmarł w 2007 roku z powodu przedawkowania kokainy. Zdaniem syna do rozpadu małżeństwa przyczyniła się zarówno wokalistka, jak i producent. A awantury w domu Turnerów nie różniły się od kłótni w innych domach.  

Fot. East News

Tina Turner przeszła niewiarygodną metamorfozę. Tak wygląda obecnie
Fot. East News

Wideo

Te kultowe filmowe kwestie Jerzego Stuhra przeszły do historii! Też je uwielbiasz?

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Po raz pierwszy Joanna Krupa z mamą! Rozmawiają o kobiecości, mężczyznach i… mężach!