Tina Turner
Fot. East News
Z życia gwiazd

Nie mieli kontaktu z matką od kilkunastu lat. Tina Turner nie chce znać swoich dzieci?!

A ma ich czworo…

Monika Katarzyna Krupska 30 kwietnia 2018 16:00
Tina Turner
Fot. East News

O Tinie Turner pierwszy raz usłyszeliśmy w 1959 roku! Wokalistka najpierw występowała wraz z Ikiem Turnerem w zespole Ike & Tina Turner, a później grała m.in. support na trasie The Rolling Stones. Przez lata  dorobiła się milionów fanów na całym świecie, sprzedała jeszcze więcej płyt i została okrzyknięta jedną z najbardziej dochodowych artystek pod względem sprzedaży koncertów i jednym z najpopularniejszych artystów w historii. I choć życie zawodowe można by rzec, że jest usłane różami, to życie prywatne wręcz przeciwnie. Jak donosi Daily Mail wokalistka od lat nie utrzymuje kontaktów ze swoimi synami... 

Burzliwe małżeństwo i przeprowadzka

Tina Turner przez 16 lat była związana z Ikiem Turnerem. Małżeństwo było katastrofą, mąż wokalistki znęcał się nad nią psychicznie i fizycznie. Para wspólnie wychowywała czterech synów: Ike'a Jr. i Michaela (synowie Ike'a), Raymonda Craig (syna Tiny) oraz Ronnie'go – ich wspólne dziecko. W rozmowie z Daily Mail, Ike Jr. wyjawił, że piosenkarka od lat nie utrzymuje z nimi kontaktu.

Wokalistka wiążąc się z Ikiem Turnerem zaadoptowała nieletnie dzieci partnera. Otoczyła ich matczyną miłością, ale z końcem burzliwego związku zdecydowała się wyprowadzić z USA. W 1994 roku przeprowadziła się do Szwajcarii, gdzie poznała nowego partnera. „Moja matka żyje swoim życiem, ma nowego męża i jest w Europie. Ona nie chce mieć nic wspólnego z przeszłością”, komentuje Ike Jr. Dodaje, że od 2000 roku nie rozmawiał z piosenkarką i nie sądzi, aby jego bracia również mieli z nią kontakt. 

Według adoptowanego syna piosenkarki „bracia mają się dobrze”, bo dostają pieniądze z funduszu powierniczego. Ronnie ożenił się ze znaną piosenkarką – Afidą. Para mieszka w Los Angeles. Raymond pracuje w nieruchomościach i, podobnie jak brat, mieszka w mieście aniołów. Jedynie Michael ma problemy zdrowotne, co wiąże się z potrzebą stałej opieki. Mężczyzna przebywa w domu dla rekonwalescentów. Tina pomaga mu finansowo, ale nigdy go tam nie odwiedziła. 

Według Ike'a Jr. Tina popełniła błąd nie przebaczając byłemu mężowi. Ike zmarł w 2007 roku z powodu przedawkowania kokainy. Zdaniem syna do rozpadu małżeństwa przyczyniła się zarówno wokalistka, jak i producent. A awantury w domu Turnerów nie różniły się od kłótni w innych domach.  

Fot. East News

Tina Turner przeszła niewiarygodną metamorfozę. Tak wygląda obecnie
Fot. East News

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.