DZIECI GWIAZD

Krzysztof Ibisz zamieścił w sieci zdjęcie z synem. Internauci nie kryją zachwytu

„Przystojniak!”, piszą rozentuzjazmowani

Konrad Szczęsny 29 sierpnia 2018 08:49

19-letni Maksymilian i 12-letni Vincent to jego największa duma. Krzysztof Ibisz chętnie zamieszcza w sieci zdjęcia z synami, opatrując je zazwyczaj pełnymi czułości podpisami. Nie inaczej jest tym razem. Fotografia, na której prezenter pozuje ze starszym nastolatkiem wywołała spore poruszenie na jego Instagramie!

Krzysztof Ibisz na zdjęciu z synem Maksymilianem

Panowie wybrali się razem na premierę filmu Dywizjon 303. Historia prawdziwa. Co prawda Krzysztof i Maksymilian Ibiszowie nie pozowali razem do zdjęć na ściance, ale zamieścili fotografię z domowego zacisza w mediach społecznościowych.

„Double Ibisz :) Pozdrawiamy #premiera #film#dywizjon303film #milegowieczoru”, podpisał ją prezenter.

Internauci niemal od razu dali upust swoim zachwytom nad wyglądem 19-letniego syna Krzysztofa Ibisza i Anny Zejdler-Ibisz.

„Panie Krzysiu ale syn do mamy do pani Ani podobny😍 To samo spojrzenie. Gratuluję👍Boże nie sądziłam, że to już taki facet😶👏👏👏, „Przystojniak jak tata ! Podobny do mamy ! Super piękna kobieta !!”, „Ale jesteście do siebie podobni no i bardzo eleganccy 🙂”, pisali rozentuzjazmowani.

Kim są Maksymilian i Vincent, synowie Krzysztofa Ibisza?

19-letni Maksymilian to owoc związku Krzysztofa Ibisza z dziennikarką Anną Zejdler. Urodził się w 1999 roku. Z kolei drugi syn, Vincent, przyszedł na świat w 2006 roku i jest dzieckiem prezentera oraz ulubienicy widzów, Anny Nowak-Ibisz.

A według Ciebie Maksymilian jest bardziej podobny do mamy czy taty?  

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.