Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! 2015
Fot. Dennis Leupold
O TYM JEST GŁOŚNO

Alicja Bachleda-Curuś postawiła warunki Colinowi Farrellowi. Poszło o syna...

Jak para poradziła sobie z kryzysową sytuacją?

Rafał Kowalski 19 czerwca 2019 16:57
Alicja Bachleda-Curuś, VIVA! 2015
Fot. Dennis Leupold

W październiku minie 10 lat od kiedy Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell zostali rodzicami Henry’ego Tadeusza. Niestety 1,5 roku po narodzinach syna para rozstała się na dobre, ale hollywoodzki gwiazdor wciąż ma świetny kontakt z 10-latkiem i regularnie płaci alimenty. Aktorka do tej pory nie miała żadnych uwag co do swojego byłego partnera. Aż do teraz…

Konflikt między Alicją Bachledą-Curuś i Colinem Farrellem

Alicja Bachleda-Curuś na co dzień mieszka w Los Angeles, ale raz na jakiś czas 36-latka wraz z synkiem odwiedzają rodzinę w Polsce. Dokładnie tak samo będzie w te wakacje. To jednak wygenerowało problem, jak Farrell odbierze Henry’ego na swoją część wakacji. Alicja nie zamierza bowiem lecieć do Ameryki tylko po to, by „przekazać” syna jego ojcu, podczas, gdy planowała, że całe lato spędzi w naszych górach…

Para znalazła jednak wyjście z tej kryzysowej sytuacji. „Alicja nie ma nic przeciwko temu, by jej partner jechał z synem na wakacje. Ale nie wyśle go przecież prywatnym samolotem do taty. Dlatego Colin musi pofatygować się po Henia do Polski. Po wczasach odwiezie syna z powrotem do Alicji. Nie będzie go wiózł ze sobą do USA. Tam mają co prawda opiekunkę, lecz Ala nie wyobraża sobie tak długiej rozłąki”, powiedział Faktowi znajomy gwiazdy.

Przypomnijmy, że Colin stara się, by mieć dobrą relację z synem także dlatego, że dziś szkoda mu straconej szansy na założenie szczęśliwej rodziny. „Potrzebowałem tej lekcji pokory. Czułem, że ściągam wszystkich na dno. Wszystko brałem do siebie. Żyłem wspaniałym życiem, miałem ogromną fortunę, cudowne dzieci, świetną rodzinę, prawdziwych przyjaciół i pracę, która była moją pasją”, mówił aktor z sentymentem podczas targów biznesowych, które odbyły się w styczniu w Irlandii.

Wszystkim rodzicom, którzy nie mieszkają na co dzień razem, a jedynie dzielą opiekę nad dziećmi życzymy, by dogadywali się tak dobrze, jak Alicja Bachleda-Curuś i Colin Farrell. 

Alicja Bachleda-Curuś, Viva!
Fot. Marlena Bielińska/MOVE

Alicja Bachleda-Curuś, Colin Farrell
Fot. ONS

Redakcja poleca

REKLAMA

Wideo

To nie była miłość od pierwszego wejrzenia, ale szybko zamieszkali razem. Teraz czeka ich wielka zmiana!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ o poczuciu zawodowego niedocenienia, związkach – tych „gorszych, lepszych, bardziej udanych” i swoim azylu. KAROLINA GILON I MATEUSZ ŚWIERCZYŃSKI: ona pojechała do pracy na planie telewizyjnego show, on miał przeżyć przygodę życia jako uczestnik programu… MAREK TORZEWSKI mówi: „W miłości, która niejedno ma imię, są dwa kolory. Albo biel, albo czerń. A ja mam tę biel, a to wielkie szczęście…”.