O NICH JEST GŁOŚNO

Kurek, Kubiak, Szalpuk... Tak wygląda życie prywatne polskich siatkarzy!

Poznaj ich partnerki! Kim są i czym się zajmują?

Konrad Szczęsny 1 października 2018 10:02

Od wczoraj oczy całej Polski zwrócone są w stronę polskich siatkarzy. Nasza reprezentacja w wielkim stylu obroniła tytuł Mistrzów Świata z 2014 roku. Wówczas w finałowym meczu biało-czerwoni pokonali Brazylię 3:1 przed publicznością w Katowicach. Drużyna Vitala Heynena dokonała tego samego cztery lata później w Turynie, tym razem 3:0 i tryumfowała, ku ogromnej euforii kibiców. A jak wygląda życie prywatne zawodników i kim są ich partnerki?

Życie prywatne polskich siatkarzy: kim są ich partnerki?

Choć od lat dostarczają Polakom powodów do dumy, o ich życiu osobistym mówi się niewiele. Z pewnością o wiele mniej niż o tym, jakie wiodą choćby piłkarze. Tymczasem Piotr Nowakowski, Bartosz Kurek, Artur Szalpuk i Fabian Drzyzga prowadzą swoje konta na Instagramie, na których chętnie zamieszczają zdjęcia ze swoimi partnerkami (i dziećmi) zarówno z domowego zacisza, jak i wakacji oraz weekendowych wypadów.

Ich wybranki są nie tylko piękne, lecz także skromne i stanowią dla swoich drugich połówek ogromne wsparcie. Pojawiają się często na meczach i kibicują partnerom.

W galerii możesz zobaczyć zdjęcia siatkarzy z ich żonami/dziewczynami. Która z nich jest Twoim zdaniem najładniejsza?  

Wideo

Dzień z życia redakcji VIVA! Zobacz jak wygląda praca w magazynie!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Izabela Janachowska o cudzie macierzyństwa i synku Christopherze, Dominika Tajner w pierwszym wywiadzie po rozstaniu z Michałem Wiśniewskim oraz Krystyna Demska-Olbrychska i Daniel Olbrychski o przepisie na udane małżeństwo.