Rumer Willis, Demi Moore
Fot. Instagram
Z ŻYCIA GWIAZD

Czy córka Bruce’a Willisa ma problem z alkoholem? „To nie jest coś, co planowałam…”

Weronika Kostyra 5 lipca 2017 06:30
Rumer Willis, Demi Moore
Fot. Instagram

 

Życie w cieniu sławnych rodziców wcale nie jest usłane różami. Wie o tym Rumer Willis, najstarsza z trzech córek Demi Moore i Bruce’a Willisa. Sama jest początkującą aktorką. Wystąpiła między innymi w broadwayowskiej adaptacji musicalu „Chicago” jako Roxie Hart. Wygrała też jedną z edycji amerykańskiej wersji programu „Taniec z gwiazdami”. Nie jest jej jednak łatwo. Rozpoznawalność wiele ułatwia, ale jest też ciężarem – wiele osób może sądzić, że maskuje brak talentu.

 

Rumer Willis jest trzeźwa od pół roku

Nikt do tej pory nie zdawał sobie sprawy, że Rumer, która jest bliźniaczo podobna do swojej mamy, mogłaby mieć tak poważne problemy. Teraz przyznała się jednak, że od pół roku nie tknęła alkoholu i jest z siebie z tego powodu bardzo dumna. Czy oznacza to, że wcześniej miała z nim problemy? Do tej pory wiadomo było jedynie, że to jej młodsza siostra, Tallulah, była uzależniona od kokainy i narkotyków, dlatego zdecydowała się na terapię odwykową w 2015 roku. Prawdopodobnie właśnie to zainspirowało młodą aktorkę do rzucenia alkoholu. Chciała wesprzeć siostrę, a także zrozumiała niebezpieczeństwa z tym związane z używkami. Swoje wcześniejsze doświadczenia nazwała „długą podróżą”:

 

„Będę pierwsza osobą, która powie, że nie jestem doskonała – czasami mi się udaje, a czasami nie, ale chciałam czymś się podzielić, ponieważ jestem z siebie bardzo dumna. Wczoraj świętowałam 6 miesięcy trzeźwości. To nie jest coś, co planowałam, ale po długiej podróży mogę szczerze powiedzieć, że nigdy nie byłam z siebie bardziej dumna w całym moim życiu. Dziękuję wszystkim za miłość i wsparcie i pamiętajcie, aby być dobrym dla siebie.”

 

Rumer Willis
Fot. Instagram

 

Rumer Willis - najstarsza córka Demi Moore

Rumer Glenn Willis urodziła się w 1988 roku jako pierwsze dziecko gwiazdorskiej pary – Demi Moore i Bruce’a Willisa. Ma dwie młodsze rodzone siostry, a także dwie przyrodnie z kolejnego małżeństwa ojca. Jej rodzice rozwiedli się w 2000 roku, co wywołało u Demi Moore depresję. Przez trzy lata zniknęła z życia publicznego i zajęła się wyłącznie wychowywaniem córek. W 2005 roku aktorka ponownie wyszła za mąż za dużo młodszego Ashtona Kutchera. Rumer i jej siostry bardzo polubiły ojczyma, ale traktowały go przede wszystkim jak przyjaciela. Niestety ich małżeństwo przetrwało tylko sześć lat, a Demi zabroniła byłemu mężowi kontaktować się z jej córkami. Zarówno on, jak i dziewczęta mocno to przeżyli. Teraz jednak wszystko wskazuje na to, że rodzina wreszcie odzyskała równowagę, szczególnie trzy siostry, które nie miały łatwego dzieciństwa, a w międzyczasie wkroczyły w dorosłość.

 

Bruce Willis z córkami
Fot. Instagram

Bruce Willis z córkami – Rumer, Tallulah i Scout

 

Zobacz także: „To mnie boli!”, skarży się Ashton Kutcher. Demi Moore zabroniła mu widywać się z jej córkami! Dlaczego?

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAŁGORZATA ROZENEK-MAJDAN i RADOSŁAW MAJDAN w przejmującej rozmowie o walce o dziecko, mierzonej poświęceniem, niepewnością, ale i wdzięcznością. MICHAŁ ŻEBROWSKI i EUGENIUSZ KORIN, dyrektor i reżyser Teatru 6. piętro. Czy się lubią, podziwiają i... kłócą. MARIOLA BOJARSKA FERENC Los naznaczony tragediami: wypadek mamy, walka o życie synka, rozwód, choroba męża. W cyklu EXTRA: Czy w kontekście niemieckich obozów koncentracyjnych może być mowa o modzie? – opowiada antropolożka mody Karolina Sulej. PODRÓŻ „Będziecie tam wracać”, mówi o Bieszczadach słynna podróżniczka Elżbieta Dzikowska.