Piotr Woźniak-Starak
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER
O TYM JEST GŁOŚNO

Trwają poszukiwania zaginionego mężczyzny. Prawdopodobnie jest nim Piotr Woźniak-Starak

Akcję na jeziorze Kisajno wznowiono o świcie

Redakcja VIVA.PL 19 sierpnia 2019 06:56
Piotr Woźniak-Starak
Fot. JACEK DOMINSKI/REPORTER

Od samego rana wznowione zostały poszukiwania mężczyzny, który zaginął wczoraj na jeziorze Kisajno. Przez całą niedzielę próbowano odnaleźć 39-latka po tym, jak służby stwierdziły, że łódź motorowa na jeziorze jest pusta. Wcześniej prawdopodobnie znajdowały się na niej dwie osoby. 27-letniej kobiecie udało się dopłynąć do brzegu. Według niepotwierdzonych informacji drugą osobą, której wciąż nie udało się odnaleźć mógł być producent filmowy Piotr Woźniak-Starak.

Trwają poszukiwania na jeziorze Kisajno

Wczoraj rano poinformowano policję o łodzi motorowej z wyłączonym silnikiem, która dryfuje po jeziorze. „O godz. 4 nad ranem otrzymaliśmy zgłoszenie, że motorówka pływa po jeziorze i może zakłócać spoczynek żeglarzy. Po przybyciu na miejsce policjanci z ratownikami Mazurskiego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego stwierdzili, że na pokładzie dryfującej motorówki nie ma nikogo”, powiedział wczoraj mł. asp. Rafał Jackowski z warmińsko-mazurskiej policji.

Kobieta, której udało się uratować, poinformowała, że wraz z nią na łodzi, która znajdował się mężczyzna. W pewnym momencie motorówka nieoczekiwanie przechyliła się i oboje wypadli do wody. Służby szukają 39-letniego mieszkańca Warszawy. Choć nie podano jego tożsamości, serwis Onet ustalił, że prawdopodobnie jest nim Piotr Woźniak-Starak – producent filmowy, jeden z bogatszych Polaków oraz mąż dziennikarki Agnieszki Woźniak Starak. Poszukiwania zawieszono wczoraj o godzinie 21 i wznowiono je dzisiaj o godzinie 6 rano. Na miejscu są policja i straż pożarna. W poszukiwaniach biorą udział nurkowie, helikopter oraz łodzie z sonarami. Sprawę nadzoruje prokuratura. 

Piotr Woźniak-Starak
Fot. East News

Piotr Woźniak-Starak, viva.pl
Fot. EastNews

Wideo

Urszula Dudziak ma 78 lat i mnóstwo pięknych planów: „Rozkwitłam na nowo po menopauzie”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Co powie tata? JAROSŁAW I OLIWIA BIENIUK we wzruszającej rozmowie o wchodzeniu córki w dorosłość, układaniu życia na nowo, sile wspomnień i ojcowskiej miłości. ALEKSANDRA KURZAK: „lubię być diwą”. O błyskotliwej karierze, zaręczynach po 10 dniach znajomości i intymności. DOROTA I CZESŁAW MOZILOWIE razem pracują, podróżują, oglądają seriale, tańczą... Co jest receptą ich udanego związku? WOJCIECH MECWALDOWSKI to artysta, aktor i... introwertyk. Co oznacza dla niego „życie pełną gębą”? Ikar polskiego dziennikarstwa... Jaki był prywatnie? Wzloty i upadki KAMILA DURCZOKA.