Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz
O TYM SIĘ MÓWI

Jak wyglądały narodziny córki  Agnieszki Kaczorowskiej-Peli? Znane są wszystkie szczegóły

„Stwierdziliśmy, że to nie jest dobry pomysł…”

Rafał Kowalski 11 sierpnia 2019 11:58
Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Dwa tygodnie temu Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż Maciej Pela zostali po raz pierwszy rodzicami. Na świat przyszła córeczka pary, która choć otrzymała imię, to publicznie przedstawiana jest jako Malutka. Zanim jej rodzice ogłoszą mediom i swoim wielbicielom, na jakie imię dla pociechy się zdecydowali, aktorka i tancerka udzieliła wywiadu, w którym wyznała, jak wyglądał jej poród.

Agnieszka Kaczorowska-Pela i jej mąż o porodzie siłami natury

Świeżo upieczeni rodzice spotkali się z reporterką Dzień Dobry TVN podczas jednego ze spacerów. Z wyemitowanego dziś materiału dowiedzieliśmy się, że Agnieszka Kaczorowska-Pela urodziła naturalnie, a mąż Maciej uczestniczył w porodzie. „Byłem przy porodzie od początku do końca. To była kwestia zdobycia odpowiedniej wiedzy”, powiedział Pela. „Zastanawialiśmy się długo, czy tego chcemy i czy to będzie dobre dla nas. Na początku byliśmy przekonani, że to nie jest doby pomysł. W drugiej połowie ciąży stwierdziliśmy, że dlaczego nie. Chciałam, żeby obok mnie był Maciek, to jedyne wsparcie, którego potrzebowałam. […] Oboje płakaliśmy. Rodziłam siłami natury, bo nie było przeciwwskazań do tego. Na szczęście się udało, tego też chciałam. Do tego jesteśmy stworzone my, kobiety”, dodała młoda mama w Dzień dobry TVN.

Aktorka nie miała pojęcia, że macierzyństwo tak szybko wpłynie na nią i na męża. „Zmieniły się kompletnie priorytety, to jest nie do opisania słowami. W domu jest większa siła, pewność… Maciek zmienił się bardzo przez te dwa tygodnie. Ja też już wiem, że pierwsze sześć tygodni chciałabym nie pracować”, zapowiedziała Agnieszka Kaczorowska-Pela i dodała, że ukochany zajmie się jej szkołą tańca.

A co z formą młodej mamy? „Drugiego dnia po porodzie brakowało mi sił, ale dwa tygodnie później czuję się dobrze. Na szczęście nie czuję presji, by wracać do formy do porodzie. Wiedziałam, że to może potrwać wiele miesięcy. Maciek też mnie w tym wspierał. Chciałabym o tym mówić też kobietom, że nie ma pośpiechu. Z drugiej strony muszę przyznać, że u mnie szybko się wszystko wchłania i fajnie stanąć przed lustrem i to widzieć”, wyjawiła gwiazda w Dzień dobry TVN.

Na koniec tancerka przyznała, że karmi piersią i uważa, że ma to wiele walorów zdrowotnych także dla mamy. Musimy przyznać, że nigdy nie widzieliśmy gwiazda szczęśliwszej. Oby tak dalej! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

Agnieszka Kaczorowska, Maciej Pela, podróż poślubna
Fot. Instagram

Agnieszka Kaczorowska, VIVA! 13/2015
Fot. Marcin Tumasz

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.