Z ŻYCIA GWIAZD

Jak dziś wygląda i co robi Piotr Galiński? Osiem lat temu zniknął z Tańca z gwiazdami!

Od tamtej pory, poza tańcem, ma też inną pasję…

Rafał Kowalski 27 marca 2019 09:47

Kilkanaście lat temu kiedy Taniec z gwiazdami emitowany w TVN i święcił największe triumfy, trudno było sobie wyobrazić program bez „Czarnej Mamby” czy Piotra Galińskiego w jury. Ale gdy program przeszedł do Polsatu, lubianego choreografa już w nim nie było. Co dziś robi 60-letni Piotr Galiński?

Jak wygląda dziś Piotr Galiński z jury Tańca z gwiazdami?

Przez trzynaście edycji oceniał uczestników ulubionego show Polaków, ale kiedy program przechodził do Polsatu, usunął się w cień. Od tamtego czasu Piotr Galiński, o którym mowa, poświęcił się pracy sędziego i choreografa. W 2013 roku surowy juror Tańca z gwiazdami został także prowadzącym programu kulinarnego Taniec z garami, który emitowany był na kanale TVR. To kolejna aktywność związana z gotowaniem, której po wydaniu książki kucharskiej, podjął się ulubieniec widzów.

Jedyny powrót do telewizji, na jaki zdecydował się Piotr Galiński, miał miejsce w 2016 roku i również był związany z kulinariami. 60-latek zdecydował się bowiem zostać uczestnikiem specjalnej edycji Top Chefa, w której gotowały gwiazdy. Galiński nie nacieszył się jednak długo udziałem w show, bo zajął 8 miejsce na 13 możliwych. Czy możliwe, że gwiazdor wróci do pracy przed kamerą? Wątpliwe. Jeszcze za czasów największej popularności opowiadał o tym, że telewizja to nie jego żywioł. „Nie jestem człowiekiem, który łączy przyszłość z telewizją. Absolutnie, to był bardzo miły epizod w moim życiu. Ja nie zabiegam jakoś specjalnie o popularność, wręcz odwrotnie, odmawiam”, mówił Galiński dziennikarzom Be Slow.

Dziś Piotra Galińskiego znacznie łatwiej, niż w zaludnionej Warszawie, spotkać na jego ukochanych Mazurach. To właśnie tam mieszka na co dzień. I choć nie ogląda go co piątek cała Polska, to Galiński wciąż szkoli kolejne pokolenia entuzjastów tańca. 

W naszej galerii możesz sprawdzić, jak zmienił się Piotr Galiński. Brakuje go w Tańcu z gwiazdami? ZOBACZ ZDJĘCIA

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.