Paweł Staliński, 14.01.2019 Warszawa Premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z życia gwiazd

Paweł Staliński ponad dekadę temu osiągnął sukces w „Tańcu z Gwiazdami”. Co dziś robi przystojny model?

Okazuje się, że jego przygoda z tańcem nie była chwilowa...

Marta Nawacka 28 maja 2022 11:03
Paweł Staliński, 14.01.2019 Warszawa Premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Do 2010 roku Paweł Staliński znany był jedynie jako przystojny syn Doroty Stalińskiej, aktorki. Gdy mężczyzna wziął udział w programie „Taniec z Gwiazdami” osiągnął wielki sukces, zajął drugie miejsce i zdobył ogromna sympatię widzów. Wówczas często był obecny na ściankach oraz w mediach, jednak z czasem zniknął „świecznika”... Czym Paweł Staliński zajmuje się dzisiaj i jak potoczyło się jego życie po udziale w tanecznym show?

Paweł Staliński – kariera

Zanim w 2010 roku przyjął zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”, kojarzony był głównie jako syn aktorki, Doroty Stalińskiej. Udział w programie przyniósł mu sukces w postaci drugiego miejsca, wraz z partnerką Izabelą Janachowską, a także zaszczepienie miłości do tańca. Paweł Staliński zaczął bywać na ściankach, a media go uwielbiały. Często towarzyszyła mu jego mama, aktorka znana m.in. z „Krzyku” czy „Bez miłości”. Przed wystąpieniem w show pracował jako fotomodel. Ostatnio jednak zrobiło się o nim cicho, a przystojny mężczyzna przestał się pokazywać na czerwonych dywanach.

Paweł Staliński wyjechał do USA, żeby studiować aktorstwo w prywatnej szkole w Los Angeles. Pozostał także obecny w mediach społecznościowych, a nawet... w dalszym ciągu trenował taniec, z który uczynił nie tylko pasję, ale i swój sposób na życie! „Taniec to chyba najtrudniejszy sport, jakich spróbowałem”, mówił w rozmowie z Jackiem Gadovskym.

Czytaj też: Mariusz Szczygieł dokonał coming outu. „Nie umiem mówić publicznie, że jestem gejem”

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, Zawiesiuchy koło Warszawy, 23.06.2003 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, Zawiesiuchy koło Warszawy, 23.06.2003 rok

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, 13. urodziny „Życia na gorąco”, Warszawa, 26.10.2007 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, 13. urodziny „Życia na gorąco”, Warszawa, 26.10.2007 rok

Paweł Staliński, premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko, 14.01.2019
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Paweł Staliński, premiera filmu "Diablo. Wyścig o wszystko", 14.01.2019

Co dzisiaj robi Paweł Staliński?

Dwa lata po udziale w „Tańcu z Gwiazdami” wziął udział w turnieju tańca Elixa Pro-Am 2012. Uczestniczyło w nim także kilku celebrytów. Paweł Staliński był w parze z Pauliną Biernat i zajęli drugie miejsce, wyprzedzeni przez Rafała Maseraka i Weronikę Marczuk. Od czasu do czasu mężczyzna pojawiał się jeszcze na wybiegu, ale to z tańcem związał swoją przyszłość.

Parę lat temu zaczął treningi z Pauliną Janicką. Razem startowali w wielu turniejach tańca w kategorii profesjonalista-amator (pro-am). Oboje przygotowują także nowożeńców do ich pierwszego tańca, co w dobie pandemii odbywało się zdalnie. Na Instagramie często umieszczają filmiki, z których wynika, że Paweł Staliński nie tylko nie zrezygnował z tańca, ale również wciąż rozwija w nim swoje umiejętności. Jego profil obserwuje niemal 3 tysiące osób.   

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska pokazała na Instagramie jak jej mama wyglądała w czasie studiów

Jeśli interesujesz się życiem gwiazd, to koniecznie sięgnij po wybrane biografie. Idealne na długie jesienne wieczory, które się właśnie zaczynają.

Paweł Staliński, Warszawa, 24.01.2017, otwarcie studia tańca Dansinn by Malitowski
Fot. VIPHOTO/East News

Paweł Staliński, otwarcie studia tańca Dansinn by Malitowski, Warszawa, 24.01.2017

Paweł Staliński, Warszawa, 25.10.2015, Targi ślubne
Fot. VIPHOTO/East News
Paweł Staliński, Targi ślubne, 25.10.2015

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.