Paweł Staliński, 14.01.2019 Warszawa Premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER
Z życia gwiazd

Paweł Staliński 11 lat temu osiągnął sukces w „Tańcu z Gwiazdami”. Co dziś robi przystojny model?

Okazuje się, że jego przygoda z tańcem nie była chwilowa...

Marta Nawacka 14 września 2021 17:53
Paweł Staliński, 14.01.2019 Warszawa Premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko
Fot. Artur Zawadzki/REPORTER

Paweł Staliński do 2010 roku znany był jako przystojny syn aktorki Doroty Stalińskiej. Po wzięciu udziału w programie osiągnął sukces zdobywając drugie miejsce, a widzowie go pokochali. Często bywał obecny w mediach oraz na ściankach. Potem jednak zniknął ze „świecznika”... Czym zajmuje się dzisiaj?

Paweł Staliński – kariera

Zanim w 2010 roku przyjął zaproszenie do „Tańca z Gwiazdami”, kojarzony był głównie jako syn aktorki, Doroty Stalińskiej. Udział w programie przyniósł mu sukces w postaci drugiego miejsca, wraz z partnerką Izabelą Janachowską, a także zaszczepienie miłości do tańca. Paweł Staliński zaczął bywać na ściankach, a media go uwielbiały. Często towarzyszyła mu jego mama, aktorka znana m.in. z „Krzyku” czy „Bez miłości”. Przed wystąpieniem w show pracował jako fotomodel. Ostatnio jednak zrobiło się o nim cicho, a przystojny mężczyzna przestał się pokazywać na czerwonych dywanach.

Paweł Staliński wyjechał do USA, żeby studiować aktorstwo w prywatnej szkole w Los Angeles. Pozostał także obecny w mediach społecznościowych, a nawet... w dalszym ciągu trenował taniec, z który uczynił nie tylko pasję, ale i swój sposób na życie! „Taniec to chyba najtrudniejszy sport, jakich spróbowałem”, mówił w rozmowie z Jackiem Gadovskym.

Czytaj też: Zostali parą za sprawą „Tańca z Gwiazdami”. Niektóre związki trwają do dziś!

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, Zawiesiuchy koło Warszawy, 23.06.2003 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, Zawiesiuchy koło Warszawy, 23.06.2003 rok

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, 13. urodziny „Życia na gorąco”, Warszawa, 26.10.2007 rok
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Dorota Stalińska, Paweł Staliński, 13. urodziny „Życia na gorąco”, Warszawa, 26.10.2007 rok

Paweł Staliński, premiera filmu Diablo. Wyścig o wszystko, 14.01.2019
Fot. PIOTR FOTEK/REPORTER

Paweł Staliński, premiera filmu "Diablo. Wyścig o wszystko", 14.01.2019

Co dzisiaj robi Paweł Staliński?

Dwa lata to udziale w „Tańcu z Gwiazdami” wziął udział w turnieju tańca Elixa Pro-Am 2012. Uczestniczyło w nim także kilku celebrytów. Paweł Staliński był w parze z Pauliną Biernat i zajęli drugie miejsce, wyprzedzeni przez Rafała Maseraka i Weronikę Marczuk. Od czasu do czasu mężczyzna pojawiał się jeszcze na wybiegu, ale to z tańcem związał swoją przyszłość.

Parę lat temu zaczął treningi z Pauliną Janicką. Razem startowali w wielu turniejach tańca w kategorii profesjonalista-amator (pro-am). Oboje przygotowują także nowożeńców do ich pierwszego tańca, co w dobie pandemii odbywało się zdalnie. Na Instagramie często umieszczają filmiki, z których wynika, że Paweł Staliński nie tylko nie zrezygnował z tańca, ale również wciąż rozwija w nim swoje umiejętności. Jego profil obserwuje niemal 3 tysiące osób.   

Zobacz także: Pierwszy odcinek 12. edycji „Tańca z Gwiazdami” wzbudził wiele emocji! Wiemy, kto odpadł z show

Jeśli interesujesz się życiem gwiazd, to koniecznie sięgnij po wybrane biografie. Idealne na długie jesienne wieczory, które się właśnie zaczynają.

Paweł Staliński, Warszawa, 24.01.2017, otwarcie studia tańca Dansinn by Malitowski
Fot. VIPHOTO/East News

Paweł Staliński, otwarcie studia tańca Dansinn by Malitowski, Warszawa, 24.01.2017

Paweł Staliński, Warszawa, 25.10.2015, Targi ślubne
Fot. VIPHOTO/East News
Paweł Staliński, Targi ślubne, 25.10.2015

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?