O TYM SIE MÓWI

Paulina Sykut-Jeżyna zdradziła receptę na udany związek!

Dziennikarka jest z mężem od 20 lat!

Olga Figaszewska 10 sierpnia 2018 12:55

Dziennikarka, prezenterka, ale przede wszystkim szczęśliwa żona i mama. Paulina Sykut-Jeżyna potrafi perfekcyjnie łączy pracę z macierzyństwem. Jej świat zmienił się półtora roku temu, kiedy urodziła swoją córeczkę, Różę. W najnowszym wydaniu BeActive gwiazda opowiedziała o niezwykłej więzi z dzieckiem, a także... zdradziła receptę na udany związek!

Paulina Sykut-Jeżyna o życiu prywatnym

Przekonuje, że bycie mamą to już niezły maraton. Jednak odkąd na świecie pojawiła się Róża, Paulina Sykut-Jeżyna nauczyła się lepiej organizować każdy dzień. Dziennikarka wróciła do pracy zaledwie cztery miesiące po narodzinach córki. Ale tylko na jeden dzień w tygodniu. Prezenterka nie ukrywa, że mimo zawodowych obowiązków, najwięcej czasu stara się spędzać z rodziną.

Paulina Sykut-Jeżyna jest z mężem od 20 lat. W świecie show-biznesu taki staż związku wydaje się nieprawdopodobny! Dziennikarka podkreśla jednak, że nigdy nie czuli się częścią show-biznesowego świata. Starają się zachować granicę między życiem prywatnym, a zawodowym.

„Może to jest recepta na małżeńskie szczęście? Najważniejsze, by chciało się chcieć i mieć pewność, że chce się być razem bez względu na to, co będzie się działo. W życiu spotykają nas różne problemy, a początki rodzicielstwa też nie są łatwe. Mężczyźni często myślą, że gdy kobieta urodzi, wszystko będzie cudownie, bo skończą się ciążowe humory. Tymczasem wtedy zaczyna się prawdziwe wyzwanie... Na szczęście zdaliśmy ten egzamin”, czytamy w najnowszym BeActive.

Teraz dla szczęśliwych rodziców najważniejsze jest dobro ich dziecka. Paulina Sykut-Jeżyna w pełni poświęca się macierzyństwu i stara się przekazać małej Róży wszystko, co najważniejsze. Dziewczynka już podziela pasje i zainteresowania swojej mamy.

A jednym z nich jest muzyka! Prowadzi programu muzyczne, a sama również dostaje propozycje udziału w kolejnych projektach. Ostatnio nagrała piosenkę do filmu Narzeczony na niby w duecie z Krzysztofem Iwaneczko. Czy Róża odziedziczyła talent po mamie? „Róża jest bardzo muzykalna, śpiewa, tańczy – widać, że muzyka daje jej wiele radości. Cieszę się z tego, bo człowiek, który kocha muzykę, jest szczęśliwszy. Świat dźwięków otwiera kolejną furtkę pozwalającą żyć pełnią życia i spełniać się na różnych polach”, wyznała.

Dziennikarka od małego próbuje także zaszczepić w córeczce pasję do sportu! „Gdy Róża miała kilka miesięcy, biegała razem ze mną w specjalnym wózku do biegania z dzieckiem. Do tej pory, gdy go widzi, od razu się cieszy, chce do niego wsiadać i być wtedy razem ze mną”, zdradziła Paulina Sykut-Jeżyna.

 

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ANJA RUBIK przed czterdziestką robi podsumowanie. Jakie ma marzenia, co jeszcze pragnie osiągnąć? Czy chce założyć rodzinę? Muzyk BARTEK KRÓLIK zdradza, jak przetrwał trudne momenty i odnalazł szczęście. MANUELA GRETKOWSKA w wyjątkowej rozmowie o AGNIESZCE OSIECKIEJ. Specjalnie na lato: sztuka gotowania blogerki DARII ŁADOCHY, w czym tkwi magia ZAKOPANEGO oraz aktorka KATARZYNA ZAWADZKA w kreacjach od ZIENIA w sesji nad polskim morzem.