Pogodynka właśnie świętuje 41. urodziny

Olga Figaszewska 7 stycznia 2022 12:55

Dziennikarka, prezenterka, ale przede wszystkim szczęśliwa żona i mama. Paulina Sykut-Jeżyna potrafi perfekcyjnie łączyć pracę z macierzyństwem. Jej świat zmienił się pięć lat temu, kiedy urodziła swoją córeczkę, Różę. Gwiazda w jednym z wywiadów opowiedziała o niezwykłej więzi, jaka łączy ją z dzieckiem, a także... zdradziła receptę na udany związek!

Paulina Sykut-Jeżyna zdradza receptę na udany związek

Paulina Sykut-Jeżyna przekonuje, że bycie mamą to niezły maraton. Jednak odkąd na świecie pojawiła się Róża, nauczyła się lepiej organizować każdy dzień. Dziennikarka wróciła do pracy zaledwie cztery miesiące po narodzinach córki. Ale tylko na jeden dzień w tygodniu. Prezenterka nie ukrywa, że mimo zawodowych obowiązków, najwięcej czasu stara się spędzać z rodziną.

Paulina Sykut-Jeżyna jest z mężem od ponad 20 lat. Zaczęli się spotykać w 1998 roku a ślub wzięli w 2011 roku. W świecie show-biznesu tak długi staż związku wydaje się nieprawdopodobny! Dziennikarka podkreśla jednak, że nigdy nie czuli się częścią show-biznesowego świata. Starają się zachować granicę między życiem prywatnym, a zawodowym.

„Może to jest recepta na małżeńskie szczęście? Najważniejsze, by chciało się chcieć i mieć pewność, że chce się być razem bez względu na to, co będzie się działo. W życiu spotykają nas różne problemy, a początki rodzicielstwa też nie są łatwe. Mężczyźni często myślą, że gdy kobieta urodzi, wszystko będzie cudownie, bo skończą się ciążowe humory. Tymczasem wtedy zaczyna się prawdziwe wyzwanie... Na szczęście zdaliśmy ten egzamin”, opowiadała w wywiadzie dla BeActive.

Czytaj także: Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 10. rocznicę ślubu. Aktorka uczci ją w wyjątkowy sposób

Paulina Sykut-Jeżyna dzieli się pasjami ze swoją córką Różą

Dla szczęśliwych rodziców najważniejsze jest dobro ich dziecka. Paulina Sykut-Jeżyna w pełni poświęca się macierzyństwu i stara się przekazać małej Róży wszystko, co najważniejsze. Dziewczynka już podziela pasje i zainteresowania swojej mamy.

A jednym z nich jest muzyka! Niedawno mogliśmy podziwiać prezenterkę w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", gdzie miała okazję pokazać swój wokalny talent. Ponadto na antenie Polsatu prowadziła różnego typu programy muzyczne, festiwale, koncerty, imprezy sylwestrowe, a także nagrała piosenkę do filmu "Narzeczony na niby" w duecie z Krzysztofem Iwaneczko. A wszystko zaczęło się od programu "Idol", w którym nastoletnia Paulina po raz pierwszy zaprezentowała światu swój śpiew. Czy Róża odziedziczyła wokalny talent po mamie? „Róża jest bardzo muzykalna, śpiewa, tańczy – widać, że muzyka daje jej wiele radości. Cieszę się z tego, bo człowiek, który kocha muzykę, jest szczęśliwszy. Świat dźwięków otwiera kolejną furtkę pozwalającą żyć pełnią życia i spełniać się na różnych polach”, stwierdziła.

Dziennikarka od małego próbuje także zaszczepić w córeczce pasję do sportu! „Gdy Róża miała kilka miesięcy, biegała razem ze mną w specjalnym wózku do biegania z dzieckiem. Do tej pory, gdy go widzi, od razu się cieszy, chce do niego wsiadać i być wtedy razem ze mną”, zdradziła Paulina Sykut-Jeżyna.

Czytaj także: Paulina Sykut-Jeżyna nieustannie zachwyca swoim wyglądem! Jak ona to robi?

Paulina Sykut-Jeżyna świętuje 41. urodziny

Paulina wraz z mężem Piotrem starają się chronić prywatność dziecka. Nie pokazują się publicznie z dzieckiem. Również w mediach społecznościowych twarz dziewczynki pozostaje częściowo zakryta. Rodzina uwielbia za to spędzać, jak najwięcej czasu razem. Często chodzą na wspólne spacery do parku, wyjeżdżają na wycieczki, czy to nad polskie morze, czy to w góry. 

Dziś pogodynka obchodzi 41 urodziny. Świętować zaczęła już dwa dni wcześniej, kiedy to została obdarowana ogromnym bukietem białych róż, które dostała od przełożonych z Telewizji Polsat. "Przedurodzinowa niespodzianka!🤗 Nie mam wyjścia.. zaczynam świętować", napisała zadowolona prezenterka na Instagramie. W sekcji komentarzy pojawiło się mnóstwo życzeń od jej sympatyków. "Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin dużo zdrówka Sto lat Paulina",  "Bądź zdrowa i szczęśliwa Paulinko", "Życzę Wszystkiego Najlepszego Spełnienia Najskrytszych Marzeń Oraz Dużo Zdrówka", życzyli fani. 

My również życzymy Paulinie dużo pogodnych dni, aby słońce nigdy nie przestawało dla niej świecić.  

Czytaj także: Paulina Sykut-Jeżyna pokazała nowy look! Znowu inny kolor włosów?

1/4
Paulina Sykut-Jeżyna z  córeczką, Różą
Copyright @Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna
1/4

2/4
Paulina Sykut-Jeżyna z mężem i córeczką, Różą
Copyright @Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna
2/4

3/4
Paulina Sykut-Jeżyna z mężem i córeczką, Różą
Copyright @Instagram/Paulina Sykut-Jeżyna
3/4

4/4
Paulina Sykut-Jeżyna
Copyright @Instagram/@paulinasykutjezyna
4/4

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA WIENIAWA o magii sceny, dorastaniu na oczach widzów, manii kontroli i miłości. ADRIANNA BIEDRZYŃSKA i MICHALINA ROBAKIEWICZ – Matka i córka opowiadają, jak gra się im na jednej scenie i nosi... te same ubrania. JERZY SKOLIMOWSKI: Artysta wszechstronny – reżyser, scenarzysta, poeta i malarz, w szczerej rozmowie o życiowej rewolucji. W cyklu Kobiety ikony – co się dzieje z… SOPHIA LOREN, bogini kina, zjawiskowa piękność, która na swoje miejsce na Ziemi wybrała Rzym zamiast Hollywood. W cyklu Podróże – gdzie jeżdżą gwiazdy: Greckie wyspy. Tu odpoczywają JOANNA PRZETAKIEWICZ, ANNA PUŚLECKA i RITA ORA. Sztuka gotowania JOANNY BRODZIK.